Derya Baykal Şık Örgüden Bileklik Modelleri Hayranlık Uyandıran Türden Örnekler

Konuyu Paylaş

Derya Baykal şık örgüden bileklik modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgü işi ile yapılan bileklikler son dönemlerde sıkça tercih edilen takı modelleri arasında yer alıyor. Örgü ile çok renkli çok şık bileklikleri sizlerde rahatlıkla örebileceksiniz. Bayanların vazgeçilmezi arasında yer alan takılar artık hayatımızın bir parçası olmuş ta diyebiliriz. Gündelik zamanlarda dahi mutlaka yüzük bileklik küpe toka bizim ayrılmaz parçamızdır. Biz hanımlar daha çok altın gümüş gibi takılara daha çok eğilimli olsak ta pahalanan bu yaşam şartları bunlara yaklaşmamızı zorlaştırır hale geldi. O zaman biz bayanlarda çareler tükenmez. Bakın görün ki hanımlar örgülerden takılar yapıp ne güzel işler çıkarmışlar ortaya. Hal böyle olunca örgü takılara rağbet çoğaldı. Özellikle bayanlar her zaman değişim farklılıktan yana. Şimdi sizlere derya baykal programında yapılan örgüden bileklik modelleri ve yapılışını sunmaya çalışacağım.

renkli orgu bileklikrenkli orgu bileklik

İşte hoş bir model. Yukarıda gördüğünüz örnek gibi siz de örgüden bileklikler yapabilirsiniz. Örgüden bileklik yapmanın çok çeşiti yolu var aslında. Örneklere bakarak nasıl örnekler yapabilirsiniz. Günlük zamanda davetlerde bile kıyafetlerinizle uyumlu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki örnekteki gibi saat kordonu bile yapabilmek mümkün.


renkli orgu bileklik modeli

renkli orgu bileklik modeli

Yalnız bu tarz örgülerle düşünmeyin tabii. Daha hoş örgü teknikleri de var. Örneğin makreme tekniği ile değişik düğümleme ile yapılan bir örgü çeşiti ile de bileklikler yapabilirsiniz. Derya Baykal programını yakından takip edenler mutlaka görmüştür.

orgu bileklik örnegi

orgu bileklik örnegi

Biz sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok güzel modeller içeren güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Siz de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye seçenekleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Dilerseniz hayranlık uyandıracak bir örgü bileklik yapımının videosunu yazımızın hemen altındaki videodan izleyebilirsiniz. Videolar görsellere göre daha ayrıntılı ve anlaşılır olabiliyor. Hemen son örneğimizi tanıttıktan sonra görsel galerimize sizi davet etmek istiyorum. Aşağıdaki son örnekte de boncuklarla süslenmiş tığ işi bir bileklik görüyorsunuz. Oldukça zarif görünüyor. Bileklik modelleri böyleyse diğer örgü takı örnekleri nasıldır? Merak edenler için buradan değişik örgü takı örneklerini inceleyebilirler.

boncuklu dantel orgu bileklik

boncuklu dantel orgu bileklik

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir