Derya Baykal Yeni Bebek Yelek Modelleri Değişik Örnek Arayanlara

Derya Baykal Yeni Bebek Yelek Modelleri– Derya Baykal biliyorsunuzdur belki, özellikle örgü sever hanımlar kesinlikle takip ediyorlardır Teve 2 kanalında yayına çıkıyor. Derya Baykalla Gülümse programında yine harika örgü örnekleri sunmaya devam ediyor hatta değerli konukları ile çok değişik işlere imza atıyorlar. Değişmeyen kadrosu olan Nurgün Tezcan, Sibel Kavaklıoğlu, Sibel Yüksel ve Nimet Güngör örgü sever hanımlara harika örgü örnekleri sunuyorlar. Şimdi de sizlere en çok sevilen ilgi gören bebek yeleklerini sunmak istiyorum. Örgü bebek yelek modeli olarak farklı model mi arıyorsunuz bence bu yazımızdaki örnekleri inceleyin. Derya baykalın yeni programlarında yapılan harika birkaç modeli sizlere göstermek istiyorum. Aşağıdaki model aslında bir hırka ama kolları kısa tuttuğunuzda yelek olarak da bebeklerinize çocuklarınıza giydirebilirsiniz.

Hanımlar bahara girdik diyoruz ama hala havalar soğuk yani en azından örgü yelek mevsimi belli bir süre devam edeceğe benziyor. Özellikle çocuklarınızla dışarı çıkarken terledi mi üşüyecek mi derdi bitsin. Hızlı bir şekilde öreceğiniz çok tatlış bebek yelek modellerini siz de kolayca örebilirsiniz. Yukarıdaki gibi bir ajurlu yelek ya da aşağıdaki gibi yine bir şiş işi olan yakadan başlamalı bir yelek örneği kız bebekler için renkler tercih edilmiş ama siz erkek bebeklere de uyarlayabilirsiniz. Aşağıdaki modeller her yelek örneği gibi önden düğmeli değil de yanda düğmeleri bunu ayrıca süveter niyetine de kullanabilirsiniz. Bebeği olan hanımlar iyi bilirler ki özellikle kafadan geçirmeli değil de önü düğmeli fermuarlı giyecekleri giydirmek daha kolaydır. İşte yelekler de o yüzden çok kullanışlı oluyorlar.

Bebeklere yelek yapacağınız ip bebe yünü olmalı ki sert düşmesin. Bebeğinizin cildini yumuşacık sarması için bebe yünü iyi bir seçim olacaktır yelekler ve diğer bebek örgüleri için. Ne dersiniz hanımlar siz de bebeklerinize çocuklarınıza örmek istemez misiniz? Yazımızın en sonunda harika yumuşacık bir nurgün tezcan imzalı bir bebek yeleği paylaşacağım. Yapımını ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz hanımlar.

En çok beğenilen bebek yeleklerinden biri de son dönemlerde çok ilgi görüyor karpuz dilimli yelek modeli. Yine derya baykal farkıyla izlemiş ve sizlerle paylaşıyoruz. Kız çocukların üzerinde de çok tatlış duracağını düşünüyorum. Daha önceki paylaşımlarımızdan olan kız bebek örgü yelek modellerini inceleyerek daha fazla model görebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir