Dikey süpürge alacağım hangisini seçmeliyim?

Konuyu Paylaş

BOSCH kablosuz süpürge seçimi ile kullanışlı bir dikey süpürge sahibi olabilirsiniz.

Ev temizliğinde dikey süpürgeler her zaman ihtiyaç duyulan elektrikli ürünlerdendir. Süpürge seçiminizde dikey süpürge ihtiyacınızı karşılarken kaliteli bir marka mağazası olan BOSCH tercihiniz ile ihtiyaç gidermek istiyorsanız bu süpürge işinizi görebilecektir. Fonksiyonel özelliği ilk kablosuz özellikte dikey süpürge oluşu ile bu ürün birçok kişinin gözlerini boyamaktadır. esnek süpürge başlığı sayesinde yüksek bir performansa sahip ürün pek çok kişinin beğenebileceği temizlik işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Filtre olarak süpürge her zaman maksimum seviyede çalışabilmektedir. Filtre dolumunu sensör ile ikaz eden süpürge son derece akıllı bir sistem özelliğine sahiptir. Özel hava akış sistemi ile tozları ayrıştırabilme özelliğine sahiptir. Birçok şarjlı ürüne göre çok uzun süre şarjı dayanabilmektedir. Yaklaşık 60 dakika kesintisiz çalışma özelliğine sahiptir. Uç kısmındaki fırça dakikada yaklaşık 500 dönüş yapabilmektedir.

Beko 1295C elektrikli çubuk süpürge ile de temizlik keyifleriniz doyumsuzlaşabilecek.

800 Watt ile çalışabilme performansına sahip bu çubuk süpürge görünümü ile göz doldurmaktadır. Sert zemin ve halıda toz toplama özelliği beklenilen performanstadır. Düğmeli fırça ayarlama özelliği mevcuttur. Parke- halı, dar ağızlı uç, döşeme koltuk aksesuarları, koltuk fırçası gibi aparatları vardır. Bu aparatlar ile evin her köşesinde temizliği gerçekleştirebilmeniz mümkün olabilecektir. HEPA filtrelidir. Yıkanabilir torba ve filtre özelliği vardır. Kibar görünümlü bu çubuk dikey süpürge 199,00 TL ile sahip olabileceğiniz son derece işe görebilir bir dikey süpürgedir.Beko 1418 şarjlı süpürgede dikey süpürge arayanlara seçim olabilecek kalitededir.

Yüksek performanslı bir ürün arayanlar için bu dikey süpürge kaliteli bir marka harikasıdır. Şarjlı göstergesi bulunan yüksek performansa sahip bu süpürge ile de pratik temizlik işlerinizde çabukluk elde edebilirsiniz. Mavi beyaz rengi ile göz dolduran bu ürün yıkanabilir filtre sistemine sahiptir. Bu özelliği ile titiz bayanalrın tercihi olabilecek bir üründür. Yüksek performanslı yıkama fırçası ve yan yüzleri temizlemek için özel fırçası bulunmaktadır. Şarjlı bataryası dolduğu zaman göstergede ışık ile size uyarı vermektedir. Ne zaman dolduğunu kolaylıkla anlayabileceksiniz. 2 metre kabloya sahiptir. Beko mağazalarında bulabileceğiniz bu dikey süpürge 435,00 TL’dir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares