Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Konuyu Paylaş

Merakla Beklenilen Binlerce takipçisi bulunan Diriliş ERTUĞRUL dizisinin 106. Bölüm fragmanı da yayınlandı.  TRT 1  ekranlarında özellikle çarşamba günü Tüm Türkiye’nin merakla beklediği ve izlediği dizisi Diriliş Ertuğrulda Yepyeni fragman hemen yalınlanır yayınlanmaz sitemiz meleklermekani.com Üzerinden sizlere ulaştı değerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız. Bu dizinin bu bölümü de çok büyük bir heyecana sahip olacak. Özellikle fragmanı seyrettiğinizde nefessiz izleyeceğinize eminiz.

Merakla beklenen şey Bamsi’nin eşinin ölüp ölmeyeceği Tabiki tam gününde izlemeden birşey diyemeceğiz .İşte Diriliş Ertuğrul 106. Bölümünden Fragman meleklerib Peki Neler olacak bu bölümde ? 

Burada yazacaklarım benim ve bir kaç sitede yer alan öngörülerden oluşuyor bilginiz olsun. Titan ve Paralı Askerler bildiğiniz gibi Çavdar obasının hemen çıkışında baskın için hazırlanmış ve baskın yapmışlardı. Bu baskında Aslıhan hatun ile Hafsa hatunda tabiki fragmandan da görüldüğü üzere pusuya düşürülüyor. Bir çok asker de bu pusu durumundan dolayı şehit oluyorlar. Soru Şu Hafta hatun ölecek mi ? Tabiki yine fragmanda yer alan diğer sahnelerden gördüğümüz üzere Aslıhan ve Hafsa hatun ölmüyor.


Merakla beklenen Fragmanı sizlere verelim sizler de bu dizi ile ilgili öngürülerinizi ve neler olacağı sorusu noktasında yazacaklarınızı bizlere yorum olarak atabilirsiniz.

İlgili konumu lütfen sosyal medyada paylaşır mısınız ? Değerli yorumlarınız sitemizdeki tüm konularımız için önemli arkadaşlarım. Lütfen olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşınız ? Size göre dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak ?

MELEKLERMEKANİ.COM öZEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares