Dünya’da kadınlarının güzellikleriyle nam salmış ülkeler ve sırları

 

en güzel kadınlar
en güzel kadınlar

Güzelliğin göreceli bir kavram olduğu söyler dururuz.Kesinlikle görecelidir ama bazı kadınlar var ki,ne görece kalır ,ne de fikir,çünkü onlar herkes tarafından kayıtsız güzel kabul edilir.Dünya ülkelerinde kadınlarının güzellikleriyle nam salmış olanlarını araştırdık ve edindiğimiz bilgileri sizlerle de paylaşmaya karar verdik. Bazı ülkeler var ki havasından mı suyundan mı bilinmez gerçekten çok güzeller ve ilk bakış da kendilerini belli ediyor ve dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar. Gerçi her ne kadar bu konumuz da dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeler hakkın da bahsetsek de bana göre Türk kadınlarının güzelliği de yabana atılır gibi değil..Bazen bir ton kozmetik ürünler kullansanız da doğal bir güzellik gelir ve sizin güzelleşmek uğruna sarfettiğiniz çabanın önüne geçer. Kimi ülkenin kadını saçlarının güzelliği ile ün salmıştır kimisi de cildinin… Kimisi boyu posu ile dillere destan olmuştur kimisi de fiziki yapısı ile..

Brezilya kadınlarının güzelliğiyle artık dünyaca kabul görmüş olduğunu biliyorsunuzdur.Çünkü bu kadınların en başta kadife gibi tenleri dikkat çeker,sebebine gelince aslında çokta basit,onlar kozmetik ürünlerine para harcamak yerine yazın plajlarında deniz dibindeki kumlar ile tüm vücutlarına peeling yapıyorlar.Sizlerde yaz aylarında bu taktiği mutlaka denemelisiniz,ben daha önceden bu bilgiye sahip olduğum için 1-2 defa denedim ve daha vücudunuzdan ve yüzünüzden kumu yıkadığınız an yumuşaklığı hissediyorsunuz.

Yunanistan kadınlarının saçları ise dünya çapında bukleleriyle meşhurdur.Tek sebebi gelenekselleşmiş olarak uyguladıkları biberiye suyu ile saçlarını durulamalarından geçiyor.

Hintli kadınlar ise her gece 10 bademi ezer ve yoğurtla karıştırıp yüzlerine sürer 15 dakika bekletir ve yıkarlar,güzelliklerini anlatmama gerek yok sanıyorum.

hintli kadınlar
hintli kadınlar

İtalyan kadınlarının saç ve cilt güzelliklerinin sebebi kullandıkları hintyağı..

Gelelim en merak edilen ülkelerden olan İngiliz kadınlarının güzelliğinin sırrına,akşamüstü uykusu olmazsa olmazları ve yulafunu ve krema ile uyguladıkları maskeleri.

Bu saydıklarımızdan feyz alarak sizlerde uygulayabilirsiniz,bakalım hangi ülkenin güzellerinin sırrı sizde olumlu etkiler bırakacak.

dünyanın en güzel kadınlarının olduğu ülkeler
dünyanın en güzel kadınlarının olduğu ülkeler

Kız Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir