Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Krediniz Online Başvuru İmkanı İle Aktifbank’da

Konuyu Paylaş

Aktif Bank düşük kredi notuna kredi, aktifbank n kolay kredi, sigortasız kredi, findeks kredi notunu artırma fırsatı – Kredi toplumumuzun genelini ilgilendiren bir konu. Kredi ile hayatımızın en önemli kararlarını alabiliyor ve hayallerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Bu yönüyle kimi insan için kredi hayati öneme sahip. Sakın bana abartıyorsun demeyin. Zira şöyle bir çevrenize baktığınızda ne demek istediğimi daha rahat anlayabileceksiniz. Cebinden 150 bin lira çıkarıp ev alabilen kaç kişi var?

KREDİ HAYATIMIZDA ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUMDA AMA KREDİ NOTU EN BÜYÜK ENGEL

Kendine iş kurmak amacı ile bankadan kredi çekenlerin sayısı yüz binlerce. Yada evlenmek isteyenlere şöyle bir bakın. hep bankadan çekilen krediler üzerine yuvalar kuruluyor. Doğal olarak da kredi hayatımızın en acı gerçeği. Onsuz yapamıyoruz. Ama daha da büyük bir sorunumuz var. Kredi bu kadar önemli bir yerdeyken kredi alamayan vatandaşlarda var. Nedeni ise findeks kredi notlarının düşük olması. Düzenli gelir desen var, kredi sicili de temiz. Lakin kredi notu düşük.AKTİF BANK’I DEĞERLENDİRMEYİ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Yukarıda da belirttiğim gibi kredi çekebilmek adına önündeki tek engel düşük kredi notu. Bankalar da kredi notunu en önemli koşul olarak önümüze servis ediyor. Peki kredi notu düşük olanlar kredi çekemeyecek mi? Bu soruyu soranlar için Aktif Bank güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Sizlere düşük kredi notunuzu dert etmeyin diyor. Düzenli geliriniz ve iyi bir kredi siciliniz var mı? O halde krediniz de var. Bu açıdan kredi notu düşük vatandaşlar Aktif Bank’ı değerlendirmeyi düşünebilirler.

AKTİFBANK’DAN DÜŞÜK KREDİ NOTUNU KREDİSİ

Sevgili dostlarımız, burada önemli bir hususun altını çizmek istiyorum. Düşük kredi notu dediysek de çok riskli ve kredi notu yok denecek kadar olan vatandaşların başvurularının kabul olacağını düşünmüyorum. Zaten 0 ile 799 puanı arasında olanlar riskli vatandaşlar statüsünde oluyorlar. Bunlar bir kenara koyalım ve kredinin özelliklerinden söz edelim. Bu kredi ile alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 3 bin liradır. Ayrıca aktif bankdan alınabilecek maksimum kredi tutarı ise 25 bin liradır.


KREDİ VADESİ VE BAŞVURU

Kredi vadesi olarak en yüksek taksit sayısı 48 aydır. En düşük taksit sayısı ise 3 aydır. Burada kredi taksit sayısını belirlemek sizlerin elinde. Peki faiz oranı ne? Bu kredi kampanyasında hayat sigortası yaptırmanız gerekmiyor. Aktifbank ile kredi faiz oranı %2,29 olarak belirlenmiş. Başvuru için de Aktif Bank’ın web sitesine girmeniz gerekecek. Buradan internetten kredi seçeneğini tıklıyorsunuz. Ardından sizleri N Kolay Kredi sayfasına yönlendiriyor. Eğer müşteri iseniz başvurunuz ile birlikte 5 dakika da krediniz hesabınıza yatıyor.

Yok müşteri değilseniz başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından onay ile birlikte 1 hafta 10 gün içerisinde sizleri kurye ziyaret ediyor. İmzanızı alıyor ve bu şekilde krediniz aynı gün hesabınıza yatıyor. Tabi hani ne olur ne olmaz, evinizde gelir belgeniz, nüfus cüzdan fotokopiniz ve adresinizi gösteren herhangi bir belgede hazır olması gerekiyor.   

İYİ DE BU ORAN YÜKSEK DEĞİL Mİ?

Değerli okurlarımız, kim ne derse desin ama bu oran çok yüksek. Lakin bilmeniz gereken önemli bir iki husus var. Dolayısı ile de yüksek faiz oranını avantaja çevirebilirsiniz. Öncelikle acil kredi ihtiyacı olanlar olabilir. Acil para lazım ama kredi notu düşük. Bu durumda faiz oranına bakmadan kredi alanlar olacaktır elbette. Bir de kredi notunu yükseltmek isteyenler de olabilir. Kredi notunu yükseltmenin en iyi yolu düşük limitli kredi almaktır. Bu krediyi aylık 50 tl veya 100 tl gibi taksitlere bölerek 3 -5 ay düzenli ve aksatmadan ödersiniz.

Ardından findeks sizin düzenli ödeme alışkanlığınızı görünce kredi notunuzu %30 oranında artırmaya geçer. Kredi notu artınca 3 – 5 ay içerisinde son hamleyi yaparsınız. O da kredinizi bir anda kapatmaktan çeker. Bu şekilde krediniz tabiri yerinde olacak ise fırlayacaktır. Kredi notunuz yüksek olacağından bu sayede dilediğiniz bankadan dilediğiniz faiz oranı ile kredi alabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares