Duvar dekoruna yeni dokunuşlarda bulunun

Konuyu Paylaş

Tuğla görünümlü kabartma kağıtları başkadır.

Duvar dekoru birçok kişinin önemsediği dekorasyonlardandır. Çifteler yeni ev alırken ya da evde değişim yakalarken duvarlarda dokunuşlarda bulunmayı ihmal etmezler. Duvar dekorunda yakalanacak farklılık ile salondan yatak odasına; mutfaktan oturma odasına her odada değişim ile ruhumuz yenilenir adeta. Duvar dekorasyonunda yenilik dolu bir farklılık yakalamak için kabartmalı duvar kağıtları seçiminde bulunabilirsiniz. Üstteki tuğla görünümlü duvar kağıdı modeli ile salonlarınızda iç açıcı görünümlere kendiliğinden yer açabilirsiniz. Salondaki sıcak dekoratif ayrıntılar ile birleşerek birbirinden değişik görünümlere yer açan duvar kağıtları hayal ettiğiniz her özel görünümü ile sizleri mutlu edebilecektir.

Çiçek kabartmalı duvar kağıtları bir başka güzel görünür.

Dubleks ev tasarımındaki üstteki modelde duvardaki estetikliği beğenmeyen yoktur sanırım. Birçok evde farklı görünümlü duvar dekoratifliği şekli ile karşı karşıya kalırsınız. Üstteki görselde yer alan merdivenden çıkarken karşılaşılan ağaç dalı ve çiçeklerle dolu ağaç tasarımı şeklinde görünen duvar modeli ile şıklık evde olabildiğince hissettirilmiş. Bu şık hali ile evinizde herhangi bir köşede uygulama gerçekleştirebileceğiniz bu modelde değişim arzunuza yanıt verebilecektir. Birbirinden değişik örnekler ile odalarınızda farklı ambiyanslar yakalarken uzun ömürlü değişimleri odalarınızda hissedebilme mutluluğunu da içselleştirebileceksiniz. Aynalarla ile yansıtılan alanda ferahlık hissi göz alabildiğine hissettirilmiş. Merdivenlerden çıkarken kendinizi adeta bir bahçeye giriyormuşcasına hissedeceğiniz bu güzelliği dilediğiniz zaman evinizde uygulatabilirsiniz.Üç boyutlu duvar kağıtları yatak odasında da tercih edilebilir.

Yatak odaları da enerjimizi yüksek hissetmemiz gereken ortamlardandır. Kendinizi dinlenme odalarında iyi hissedebileceğiniz bir zenginlik ile karşı karşıya kalmak için üstteki gibi pek çok kabartmalı uygulama modellerinden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Farklı duvar kağıtları ile aradığınız güzel ortamı bulamadıysanız şimdi değişim zamanı diyerek kabartma uygulamalarına göz atmayı tercih edebilirsiniz. Önceki uygulamalara göre çok daha kaliteli görünümler verecek olan resimdeki gibi oda görünümlerine yer açmak elinizde. Farklı pek çok modele ulaşmak içinde Koçtaş ya da İkea gibi mağaza ziyaretlerini ihmal etmemelisiniz. Seçimlerinizde en doğruya ulaşabilmek adına hala bekliyor musunuz? Kendinizi iyi hissedebileceğiniz oda görünümlerine kavuşabilmeniz dileklerim ile…..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir