En Çok Tercih Edilen Saç Renkleri 2017 Neler Var

Konuyu Paylaş

En Çok Tercih Edilen Saç Renkleri– 2017 yılının en öne çıkan en çok tercih edilen saç renkleri ile karşınızdayız. Valla kuaförde harcanan zaman ne kadar da uzun olsa da eğer kadın kendine yakışan içine sinen bir renk yakaladıysa bütün bunlara değiyor sanırım. Saçlarda istenilen tonu tutturmak kimi zaman zor ama artık istenilen saç renginin size yakışıp yakışmadığını gösteren programlar yer almakta bununla birlikte saç rengini tutturamama gibi sorunlar da ortadan bir nebze kalkmış oluyor. Şimdi gelelim bu yılın en çok tercih edilen saç renklerine. Tabii saç rengi tercihi biraz ten rengine göz renginize göre de değişiyor ama yine de en çok tercih edilen saç renkleri konumuzu merak edeceğinizi düşünüyoruz.Özellikle bu yıl en popüler renklerden biri kahve tonları. Abanoz kahverengi saç boyası en çok tercih edilenlerden. Kahve hemen hemen her cilt tipine uyan bir renktir. Abanoz kahverengi de kahvenin tonlarının en güzellerinden ayrıca kahve daha açık tonları ile gölgeler yaptırarak daha ışıltılı bir kahve elde edilebilir.

Yine gri sarının muhteşem karışımı ile ortaya çıkan bir renkle karşı karşıyasınız. Çok modern ve farklı bir görünüme kavuşacağınıza inanıyorum bu renkle.


Çikolata rose gold rengi gördüğünüz gibi ışıl ışıl değişik renk tonu ile karşınızda. Pembe kızıl ve altın sarı renginin karışımı ile bize yansıyan harika parlak bir saç rengi ile karşınızda. Özellikle sarı kızıl renkleri sevenler bu iki karışımı bu saç boyasında doyasıya yaşayabilirler. Çikolata rose gold renginin farklı tonları sayesinde aslında çok fazla kişiye de uyum sağlayabilir.

Teninizin daha canlı ve parlak görünmesi için fındık kabuğu sarı rengini tercih edebilirsiniz. Parlak ve ışıltısı sayesinde esmer bronz tenlere sahiplerde çok açısı ışıltılı görünüm sağlayabilirsiniz.

Yine bu yılın popüler trend renklerinden biri gri renk saçlar. Özellikle koyu dipler ve uçlara doğru doğal grilerin yer aldığı saç tiplemeleri daha bir göze hoş geliyor. Tabii biraz da tercih meselesi bu saçlarının tamamını gri yaptırmak isteyenler de çıkabiliyor.

Tiger eye yani kaplan gözü saç rengi. Bu rengi ortaya çıkarmak için bazı boyama teknikleri kullanılıyor örneğin balyaj ve renk karışımlarının birleşmesi ile ortaya çıkan trend saç renklerinden. Bu yılın en güzel tercih edilenlerinden biri olan babylight saç rengini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 

 

One Reply to “En Çok Tercih Edilen Saç Renkleri 2017 Neler Var”

  1. Saçlarım açıcılardan çok yıpranıyor ve çok kuru bir yapıda oldular yıpranmalar için arada ketirsem bile salarım hep güçsüz bu yüzden saçlarım için doğru ve yeterli bakımı yapmadığımı düşünüyordum doktor bir arkadaşım var muhabbet ederken saçlardan konu açıldı ve doğal keratin bularak kullanmam gerektiğini söyledi araştırırken patentli keratin buldum ve aldım saçlarım da yıpranma kuruluk o cansızlık falan hiç kalmadı arkadaşımın tavsiyesi olan doğal keratin benim için çözüm oldu sonunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir