En güzel fırın modelleriyle mis kokulu mutfaklar

Konuyu Paylaş

Siyah fırın severler için rustik bir tasarım tercih olabilir.

Siyah renk iç kapatıcı gibi görünse de bazı evleri görsel manada zenginleştirebilmektedir. Rustik dekor sever bayanlar bu tarz bir fırın görünümü karşısında hayır diyemeyeceklerdir. Sizlerin mutfak dekorunuza dokunuşunuzu başkalaştırıp fonksiyonel bir ürüne sahip olabilmenize imkan tanıyacak olan bu fırın ile harika kokular daima mutfağınızda yer alacaktır. Pişirme esnasında oluşabilecek kirleri hapseden katalitik sistem özellikli bu fırını kullanmaktan keyif alacaksınız. Yan tel raflarını temizlemek istediğiniz zaman bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Multifonksiyonlu bu ürün aydınlatma sistemiyle de beğenilmektedir. ekmek yapımında başarı kazanabileceğiniz bir fırına sahip olmayı uzun zamandır planlıyorsanız Vestel grubundaki bu fırını 1449 TL’ye alabilirsiniz.

Geniş ailelere uygun fırın modellerimiz ile yemek pişirme keyiflerine doyamayacaksınız.

Birçok kişi aileleri ile birlikte leziz yemekler tadabileceği fırın model tercihleriyle mutfağını donatmak ister. siz de fırın seçimlerinizi tamamlarken birden fazla tele, fırın tepsisine, bölmeye sahip tasarımlardan yana tercihte bulunarak yüzünüzü güldürecek seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Mutfaklarınızı donatırken görsel şıklığı tamamlayabilecek üstteki model aynı zamanda birden fazla ocak bölmesi ile de göz kamaştırmaktadır. ayarlanabilir saat ayarı dört kapaklı fırın kısmı ile sizlerin aynı anda birden fazla kişiye yetiştireceğiniz leziz yemek hazırlıklarınıza eşlik edebilecektir. Yeni ev alanlar ya da geniş aile yaşamayı sevenlerin kaçırmak istemeyeceği bu güzel fırın modelini mutfağında görmek isteyen herkesi buraya bekliyoruz.Beko marka fırın seçimleriniz ile de gözlerinize inanamayacağınız değişimler yakalama şansınız olabilecek.
Üst model gibi şık bir model tercih ederek siyahın asil duruşu için mutfak dekorunuzda yer açabilirsiniz. Cam kapağın kolay çıkarılabilir oluşuyla mucizeler yaratabileceğiniz bir mutfak dekoruna yer açabilmek için tercih edebileceğiniz bir model olarak karşınızda duracak olan üst model ankastre ön görünümüne sahiptir. Parlak griyle bütünleşen renk kombini işlevselliğiyle bütünleşince olabildiğine şık görünüyor. Mutfak dekorunuzda yer alan renklerle bütünleşmesi durumunda seçiminiz olabilecek olan bu fırın modelini mutfağınızda görmek için acele ediyorsanız zaman kaybetmeden işe koyulabilirsiniz. Tercihleriniz ile bütünleşmeye hazır mısınız? Bırakacağınız yorumlara yanıt verirken daima yanınızda yer alacağımı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares