En Güzel Kız Bebek Elbise Modelleri Tam da Yaza Yakışır Modeller

En Güzel Kız Bebek Elbise Modelleri– Elbiseler özellikle de kız bebeklere çocuklara yakışıyor değil mi? Kız çocuklarını süsleyerek giydirmek anneler için ne büyük bir keyiftir. Hele ki etrafta bu şekilde giydirilmiş El emeği göz nuru ile yaptığınız elbiseleri bebeklerinize giydirip bu yaz onları şirineye çevirebilirsiniz. Özellikle yeni sezonda üstü örgüden altı kumaş olarak yapılan elbiseler çok ilgi görüyor. Siz de bu tip elbise örebilirsiniz bebeğinize.

Yaz yaklaşırken özellikle örgü örmeyi sevenlere yazlık bebek elbise modellerine daha fazla ağırlık verdim. Daha çok gördüğünüz modeller tığ işinden yapılan bebeklerinizi çok sıkmayacak yaz için açık modeller. Şirin mi şirin bu elbiseler yapılmaz mı hanımlar. Aşağıdaki gibi file işi bir elbise de yaz için çok şık bir model. Örgü gül motifleri kurdelelerle süsleyerek daha tatlış elbiseler örebilirsiniz. Hanımlar dilerseniz bu yazımızdan çok çeşitli bebek örgü elbiselere göz atabilirsiniz.

Canlı örneğini hemen aşağıda gördüğünüz bebek elbisesi yukarısı örgüden aşağı kısmı kumaş ile tasarlanmış şık ve günümüzdeki sık yapılan modellerden biri. Çok tatlı değil mi sizce de? İllaki sizin ya da yakınınızda bebeği olan bir tanıdığınız vardır örüp hediye olarak da düşünebilir. Modellere baktıkça el emeği göz nuru örgü elbiseleri ne kadar da güzel işlemişler diyorum hanım ablalarımız arkadaşlarımız. Bu modellerle belki siz de gaza gelebilir bakarsınız kendinizi bebeğinize elbise örerken görebilirsiniz.

Bu modellere bakarken kim zevk almaz ki. Yaz için şık bir örgü elbise örebilir hatta bayrama da öreceğiniz bir model seçebilirsiniz bebişinize. Bebeğinizin en özel anlarını kaydederken de ona öreceğiniz el emeği elbisesini giydirin. Yukarıda ne kadar hoş bir anı olmuş siz de bebeğinize örgü elbise yaparak bebeğinizi bir prensese dönüştürebilirsiniz. Hatta sizlere yazımızın hemen sonunda yukarıdaki üstü örgüden altı kumaştan bebek elbisesinin yapılışının anlatıldığı videoyu da paylaşmak istiyorum. Modern görünümlü bebek elbisesinin nasıl yapıldığını mutlaka görmenizi isterim. Yaza bebeğinize kendi el emeğinizle işleyeceğiniz bir elbise yapmaya var mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir