En güzel nevresim takımları tercihi ile yatak odalarınızı estetikleştirin

Konuyu Paylaş

2016 Taç kelebek desenli nevresim takımı tercihi ile odalarınızda bahar havasını hissedebilirsiniz.
2016 Taç kelebek desenli nevresim takımı tercihi ile odalarınızda bahar havasını hissedebilirsiniz.

Nevresim takımları yeni sezonda birbirinden renkli ve desenli görünümleri ile göz alıcılığını uzun süre gerçekleştirebilen seçenekler arasında yer alabilmektedir. Farklı nesnelerin yer aldığı nevresimler şıklık, estetik görünüm, dekorasyonda yepyeni bir cıvıltı ile karşınıza çıkmakta; sizlerin göz alıcılığı elde ediniminizde kolaylıkla sonuç almanızı sağlayabilmektedir. Üstteki kelebekli model klasik ya da spor görünümlü renkli yatak odası dekorasyonları için ideal bir seçim olabilir. Rengarenk kelebekler ile bahar dönemlerinde nevresim değişimlerinizde böyle bir nevresim takımı ile beklentilerinizi üst çıtalarda tutabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Yastıklardaki kelebek desenleri, canlı görünüm, beyazında yer alan huzur verici sunumu ile yatak odasında genç odaları için bile bu nevresim takımını tercih edebilirsiniz. Taç bu sezonda kelebekli nevresim modeli ile yine farkını ortaya koymuştur.

Modern Özdilek nevresim takımı 2016 modelleri seçiminde bulunarak şıklık katıcı görünümleri yakalayabilirsiniz.
Modern Özdilek nevresim takımı 2016 modelleri seçiminde bulunarak şıklık katıcı görünümleri yakalayabilirsiniz.

Özdilek nevresim takımında kalitenin ben burdayımını odalarınızda hissetmenizi sağlayabilmektedir. Çiçeklerin ahengini ortaya koyuculuğu ile sizlerin en mükemmeli yakalamanızı sağlayan üst resimdeki nevresim uzun ömürlü ve gösterişli bir yatak odasında olmazsa olmaz diyebileceğiniz bir seçim olabilir. Bu modeli klasik ya da modern görünümlü bir yatak odası dekorasyonunuzda görme arzunuzu hayata geçirmek için fazla beklemeyin derim. Renklerin uyumunu ve yeni trend model uygulamaların yer alışı ile çeyiz çin kızınıza alıp koyabileceğiniz bu model tüm Özdilek mağazalarında sizlerle buluşmayı beklemektedir.Pembe mavi renklerin bütünlüğünü yatak odanıza davet edici seçimlerinizde yeni sezon nevresim takımlarından faydalanabilirsiniz.
Pembe mavi renklerin bütünlüğünü yatak odanıza davet edici seçimlerinizde yeni sezon nevresim takımlarından faydalanabilirsiniz.

Pembe ve mavinin konseptini isteyenler için özenle bulduğum üst resimde Karaca Home nevresim takımı koleksiyonları ile benzerlik gösteren bir modeldir. Karaca Home’un elinden çıkan en kusursuz desen ve renk konseptine uyumlu bu nevresim takımı sayesinde hem erkek hem de kız genç odası dekorasyonu adına da seçiminizi yaparak özel görünüme davetiye çıkarabilirsiniz. Çiçekli modeli seven genç kızlar yeni mi evlendiniz ya da henüz evlenemediniz çeyiz mi düzüyorsunuz? Bu tarz görsel şıklığı veren bir nevresim takımını çeyizinize koymaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir