En İyi Bayan Parfümleri

en iyi kokan bayan parfüm markaları
en iyi kokan bayan parfüm markaları

Her tür moda yeniliklerinin bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz,bugün ise sizlere 2016 yılında denemeniz gereken parfümler hakkında tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Parfüm çok kişisel bir tercihtir hepimiz biliyoruz eğer yıllardır kesinlikle benim parfümüm bu deyipte değiştirmeden kullandığınız,kişiliğinizi yansıtan bir kokunuz varsa yine vazgeçmeyin,yeni parfümleride denemekten de geri kalmayın derim. İster erkek ister bayan olsun bazen yıllar geçse de vazgeçemediğiniz bazı parfüm markaları vardır. Hatta bu parfümün kokusu sizinle öyle bir özdeşleşir ki kokuyu alan yakınlarınızın aklına hemen siz gelirsiniz.

bayan parfüm markaları
bayan parfüm markaları

Koku kişinin akılda kalmasının en belirgin detayıdır bana göre.Kokusu yüzünden birbirlerine aşık olan insanlar tanıyorum ve kokusuna aşık oldum sözü artık bana gayet normal geliyor.Unutmayın ki sevgili takipçilerimiz koku insanlar üzerinde uyandıracağınız çok ciddi bir dürtüdür.Parfümünüz kişisel imzanızdır,binlerce insan aynı parfümü kullanabilir ama kimyasal dokumuz ayrı ayrı olduğundan herkeste koku farklı kokar.Bu kış iddialı parfümleri deneyerek insanların bilinçaltına imzanızı atmalısınız. Parfümün en kalıcı olduğu bölge neresi diye sorsanız şakaklar, iki göğüs arası ve bilek içlerinin olduğunu söyleyebilirim. Kişilerin hafızaların da yer eden ve unutulmayan önemli bir detay olan kokunuz, eğer doğru bir şekil de seçilmiş ise mutlaka üzerinize cuk diye oturacaktır. Parfüm kullanmanın dabana göre incelikleri vardır. Mesela yaz günün de asla ağır koku sürmenizi tavsiye etmem ve böyle kokuları kış ayların da kullanmanızı öneririm. Sarışın ve açık tenli bir bayansanız çiçek kokuları tam size göre olacaktır. Daha ağır ve baharatlı kokular esmer ve buğday tenliler tarafından kullanılması uygundur.

en kaliteli bayan parfümleri
en kaliteli bayan parfümleri

Victoria Secret‘in yeni parfümü Forever Sexy’i denemeye değer buluyorum ve sizlerede tavsiye ediyorum.Benim gibi odunsu kokuları sevenlerdenseniz kesinlikle Serge Lutens Feminite du Bois’i denemenizde fayda görüyorum.Oryantal koku tutkunları bu kış Gucci Guilty İntense ile tanışmalılar ..Dolce Gabbana’nın efsaneleşmiş parfümü The One %25 daha da yoğun hale getirilerek yeniden piyasaya sunuldu ve The One tutkunları mutlaka daha da artacaktır diye düşünüyorum.

Kısa Abiye elbise ve Nişanlık Modelleri İçin Tıklayınız

Pudra Rengi Abiye Modelleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir