En kolay oda dekorasyonu fikirleri

Sade oda dekoru ile odaya huzur davet edebilirsiniz.

Çocuk odası dekorasyonları her ne kadar zorlu gibi görünse de aslında kolaydır. Bilinçli bir ebeveyn olarak oda görünümü konusunda araştırma yapabileceğiniz gibi üstteki modelimi fikir edinebilirsiniz. Hem ekonomik yollu bir dekor hem de çok kolay uygulanabilecek bir örnek ile karşınızdayım. Çocuk odasının olmazsa olmazı beşiği ile harekete geçebilirsiniz. Birçok çocuk mobilyası satan firmaları ziyaret ederek size en uygunu alarak işe koyulabilirsiniz. Çok boş duvarlar istemiyorsanız kendi hayal gücünüzü kullanarak süsler yapabilir ya da üstteki gibi örneklerden satın alabilirsiniz. Güvenlikli bir beşikte huzur dolu uykusunu uyuyan bebeğinizi izlemek içinde yanı başına bir sandalye koymayı ihmal etmemelisiniz. Dilerseniz sallanan sandalye koyarak da daha konforlu ortam yakalayabilirsiniz.

Oturma odası dekore etmede duvar rafları ile çeşitlilik sağlayabilirsiniz.

Oturma odası dekoru bazen değişiklik ister. Oda görünümünde değişimde tv arkası değişimlerden faydalanabilirsiniz. Resimde de göreceğiniz üzere taş duvar kağıdı modelleri iyi fikir olacaktır sizlere. Yaşam ünitesi yerine duvara monte bir tv seçimi de yerinde tercih olacaktır. Duvar rafı olarak da renkli İkea duvara monte duvar rafı seçeneklerinden faydalanmayı düşünebilirsiniz. Farklı dekoratif ürünleri bu raflara koymak keyifli bir oturma odasının karşınızda yer alıvermesini sağlayabilecektir. Mesela antika bir araba ya da güzel bir pelüş oyuncak farklılık elde etmeyi sağlar. Renkli tekli koltuğu ile dikkat çeken üstteki oda galibe renkli kişilikli birine ait. Siz de içinizdeki enerjiyi ortama adapte ederken bu tarz bir seçimde bulunabilirsiniz.

Yatak odası bile bazen sadeliği hak eder.

 

Yatak odası dekorasyonları kimilerince alınan yatak odası takımları ile donatılarak yapılır. Ama vereceğim örnekte hiç de öyle değil. Ayrıca şok da şık görünüyor bence. Aydınlatmaların oda ortasına yakın oluşu ile dikkat çeken yatak odası aynı zamanda geniş yatağı ile de harika görünüyor. Bu oda dekorunu yapabiliyorsanız sanırım ayrıca giyinme odanız var demektir. Çünkü gardırop adına bir şey henüz gözüme çarpmadı odada:)Siz de sade bir yatak odası istiyorsanız bu tarz bir görünüme ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir