En kullanışlı ve ferah banyo dekorasyonlarına merhaba diyelim!

Duşakabinler ile rahat dekorasyonlara yelken açabilirsiniz.

Banyo dekorasyonlarınıza yepyeni görünümler yakalamak isteyenler buraya. Sizler için bir araya getirmiş olduğum resim galerisine baktığınız zaman banyonuzda nasıl etkili görünümler yakalayabileceğinizi bir kere daha anlayabileceksiniz. Kelebekli fayanslar ile içinizde bahar havası estirecek olan banyo dekorunda aynı zamanda dar görünümlü banyonuzda bile kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir ortam yakalayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Dikdörtgenli duşakabin ile hem etrafta ıslanmaya son diyebilecek hem de banyonuzda duşunuzu asarak son derece rahatlayabileceğiniz yıkanma keyiflerini sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

Jakuzi modelleri ile banyolarınızda keyifle anlar peşinizi bırakmayacak.

Banyo keyfi için farklı ürün zenginliklerini alarak eğlenceyi yaşamak isteyen pek çok kişi vardır. Jakuzilerden tutunda en eğlence dolu banyo dekorasyonları için tasarlanmış derin küvet modelleri her sezon banyolardaki yere göre farklı boyutlarda Vitra ve Ege Seramik, Kütahya Seramik gibi mağaza vitrinlerinde yerini alabilmektedir. Banyonuzdaki niş modelleri, tavan aydınlatmaları, uzun süren jakuzi keyifleri ile temizlenme ortamının sunduğu huzur unutamayacağınız farklı seçenekler le sizlerle olabilmeyi bekliyor. Üstteki gibi ferah görünümlü bir banyoda temizlenme keyfini ölümsüzleştirmeyi istemem desem yalan olur aslında:D Evimde bu tarz bir banyoyu çocuklarım için dekore etmekten büyük zevk alırım.

Lüks hamam tarzı banyo dekorasyonları da temizliği derinlemesine hissedebilmenizi sağlayabilecektir.
Lüks banyolar için tercih edilebilecek bir banyo dekoru tercihiniz olabilecek üstteki modelde Osmanlı tarzını yansıtmıyor mu sizce? Banyolarınızda ayrıcalıklı bir yer açma niyetinde iseniz fazla düşünmeden bu tarz fayanslar ve krem kahve uyumunu son derece ideal bir şekilde yansıtan üstteki gibi geniş dekor zevkini ebeveyn banyonuzda uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Cam kapısı ve Osmanlı Dönemini yansıtan fayans ve zeminleri onu bütünleyen lavabo modelleri ve altın renkli muslukları ile bu banyoda zaman geçirmek için her gün yıkanmak isteyeceğinize eminim. Kese atttırabileceğiniz genişlikte alana yatarak keyifli bir banyo için evinizde yer varken neden hala geçmiş yılların klişe seçeneklerinden faydalanmayı sürdüreseniz ki? Tüm bu düşünceler ile hayatınızı anlamlandırabilme tercihinizde banyonuzda sizi mutlu edecek seçimlerle dekorasyon değişimini tamamlamaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir