En temiz odalar için tercih edilecek koltuk takımları

Konuyu Paylaş

Yerden yüksek ayaklı koltuklar ile temizlik artık çok kolay.

Modern ev dekoruna örnek teşkil edebilecek bir oturma grubu ile karşınızdayım. Yerden yüksek ayak sistem özelliği, çağdaş çizgileri ile göz kamaştıran üstteki model oldukça tercih edilebilecek bir oturma grubu. Yerden yüksek ayak sistemi sayesinde temizliğim her zaman daha kolay demek istiyorsanız bu tarz bir oturma grubunu hem salon hem de oturma odalarınızda tercih edebilirsiniz. Yastıklardaki desenler ve renkli kırlentlerdeki desenler ile odalarınızda ahengi yakalarken aradığınızı da bulabileceksiniz. Odalarınızda istediğiniz şıklığı verebilecek bu tarz pek çok model oturma grubu ile mükemmel görünümleri yakalama ihtimaliniz yüksek. Aynı zamanda odalarda ferah ortam zenginlikleri ile başbaşa kalabilmeniz de mümkün.

Geniş oda dekorasyonu için yerden yüksek ayaklı köşe grubu tercih edebilirsiniz.

Oda dekorasyonlarında odanın genişliğinin de önemi büyüktür. Odalarınız dar ise gelen misafirlerinizi ağırlarken bunaltıcı bir hava hissettirmeyi istemezsiniz değil mi? İşte bunun için yerden yüksek ayaklı koltuk takımı tercihinde bulunmanız yeterli olacaktır. Genişlik hissini üstteki gibi bir köşe grubu ile sağlayabilirken ergonomikliği de hissedebilirsiniz. Pek çok markanın yarıştığı yerden yüksek ayaklı tasarımlar her dekor tarzına uyumu ile beğeniyi hak etmiş modellerdir. Odalarınızda estetik görünümlere yer açmak istiyorsanız bu tarz bir seçenek ile hem de açık renk tercihi ile dar odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Sağlam ayak sistemi ile yüksek ayaklı koltuklar uzun ömürlü görünümlere yer açabilir.
Yerde duruşu ile her ne kadar sağlam dursa da koltuklar zaman zaman çabuk yıpranabilmektedir. Özellikle ayakları yerden yüksek olmadığı zaman çekme ile yere sürtünme fazla olduğundan koltuklarda uzun ömürlülük olmamaktadır. Bu nedenle bu tarz koltuk seçimleri ile sağlam bir ürünü evinize getirmiş olacak ve uzun süre kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Görünümü ile de son derece özel oda görünümlerine yer açıcı rolde olan bu koltuk takımları kışın soğuk zamanları da kurtarıcımız olabilmektedir. Eviniz soğuk ise yeri halı ile kaplayarak soğuğu en aza indirgeyebilirsiniz. Seçimlerinizde aklınıza takılan her konu adına yanınızda yer alacağımı aklınızdan çıkarmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir