En trend düğün paketleri ile evinizi dekore edin

Konuyu Paylaş

Beyaz inci düğün paketi ile fuşya ile beyaz uyumunu oda dekoratifliklerinizde görebilirsiniz.
Beyaz inci düğün paketi ile fuşya ile beyaz uyumunu oda dekoratifliklerinizde görebilirsiniz.

Düğün paketleri her sezon yeni evlenecek çiftler için adeta birbirleri ile bir yarış içine giriyorlar. Oda tasarımlarınızda zenginlik ve modernlik bir arada yer alsın isteyenlerdenseniz öncelikli tercihiniz olacak olan inci düğün paketine göz atmadan geçmeyin diyeceğim sizlere. Tüm beğenileri üzerine toplamakla kalmayıp pek çok kişinin zengin duruşu ile gözlerinde büyülenme yakalatacak olan bir seçim olarak karşınıza çıkacak olan bu paketi Evgör Mobilya vitrinlerinde görebilmeniz mümkün. Pek çok bayanın arşı koyamayacağı bir renk olan fuşya rengi ile gerçekleştireceğiniz dekor değişimlerinizde koltuk takımı olarak krem fuşya renk uyumu karşısında nutkunuzun tutulacağının garantisini verebiliriz.

 Bu sene favori lüks düğün paketi ile odalarınızda lüks görünümler elde edebilirsiniz.
Bu sene favori lüks düğün paketi ile odalarınızda lüks görünümler elde edebilirsiniz.

En moda düğün paketleri arasında yer alan favori lüks düğün paketi beğenileri üzerinizde toplarken aynı zamanda beyaz severlerin beğenilerini toplamayı başarmaktadır. Odalarınızda yakalayacağınız estetik etkiler ile elde edebileceğiniz tasarım harikaları arasındaki favori lüks pakette yer alan yemek odası sadeliği ile avangarde yatak odası ve salon dekoruna uyumlu mobilyalar yeni trend çizgilerle karşınızda en memnun edici dekoratif görünümlerle yer alabilmektedir. Yeni evlenecekler için öneri olabilecek bir paket olan bu paket için 16.395 TL ile ev dekorasyonlarınızda değişim yakalama fırsatınız olabilir. dilerseniz taksit olanağı ile 20.494 TL ile bu pakete sahip olabilme fırsatınız olabilecektir.

Viresa düğün paketi bahar sezonu çiftlerinin vazgeçilmezi olabilecektir.
Viresa düğün paketi bahar sezonu çiftlerinin vazgeçilmezi olabilecektir.

Bahar çiftleri için bir araya getirilmiş bir paket gibi görünen pembe ve mavinin asil uyumu ile karşınıza sunduğum Viresa düğün paketi de beğenilebilecek en özel paketler arasında yer alanlardandır. Yemek odasından salona; salonda yatak odasına bir bütünlük ile karşınıza çıkan çiçekli görünümdeki paket sizin olsun için Evgör mobilya mağazalarını aşındırmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Sizin yeni evinizde ya da yeni evliliğinizde bu mobilyalar ile pozitif enerji ile dolabilecek, estetik görünümler yakalama olanağı yakalayabileceksiniz. Hayallerinizi süsleyecek o canlı ev dekorları için Evgör Mobilya’dan faydalanmaya var mısınız? Seçim için ne bekliyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares