En Yeni Banyo Modellerine Bakmadan Geçmeyin

Konuyu Paylaş

En Yeni Banyo Modelleri-Banyonuzun her şeyi ile mükemmel olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Peki mükemmel banyo nasıl olur? Mükemmel banyo denince ne aklınıza geliyor? Aslında burada hem banyoya ayrılan mekanın hem de sizin zevklerinizin de payı büyük. Belki çok sade bir banyo sizin için ideal ve mükemmel olabilir. Kim bilir belki de banyo dekorasyonunda retro tarz görünüm sizin için mükemmel olabilir. Ben sizlere mükemmel değil ama en yeni banyo dekorasyon örneklerini sunacağım. Belki siz de kendinizden bir şeyler bulup ilham alabilirsiniz.Biraz zevkleriniz doğrultusunda biraz da banyonuzun ölçülerine uygun hareket ederek ve tabii örneklerimizi inceleyerek güzel ve hoş bir banyo dekorasyonu elde edebileceğinizi düşünüyorum. Banyo değil mi en fazla 10 metrekareye ne sığdıracağız ki? Bir duşakabin bir dolap bir de klozet işte bu diye düşünmeyin. Banyoların da kendine has duruşları var. Özellikle ki bence banyo gibi çok nem ve ıslaklığa maruz kalabilen mekanların daha fazla korumacı ve özenli dekorasyon edilmesine tavsiye vermek istiyorum. Banyonuz için tercih edeceğiniz duvar ve yer seramikleri, banyo dolabının uzun yıllar fonksiyonel bir kullanım sunabilmesi önemli detaylar.


Yukarıdaki bir banyo gibi doğal bir görünüm isteyebilirsiniz. Son yıllarda sudan nemden etkilenmeyen tasarımlar oldukça popüler. Banyolarda da artık ahşabın doğallığını yansıtarak daha şık görünümler elde edebilirsiniz. Yine parkeler özellikle banyo zeminlerinde de hem etkili görünüm hem de işlevsel kullanım alanı oluştururlar. Hemen aşağıda retro renkler ve eşyalarla dizayn edilmiş bir banyo görüyorsunuz. Çok eski yılları anımsatan şık banyoya siz de sahip olabilirsiniz. Özellikle bu arada pembe ve sarının ne kadar uyum yakaladığını da görebilirsiniz.

Taş duvarlar yalnızca dış mekana mı yakışır diye düşünüyordunuz? Banyolarda neden boy göstermesin ki? Şu şıklığa modern görünüme bakın. Hatta doğal görünümü bozulmadan rengini bile değiştirebiliyorsunuz banyonuza uygun. Yine banyoda gördüğünüz lavabo çanağı oldukça modern ve tarz bir hava da vermiş. Son zamanların en güzel lavabo çanaklarına bir göz atmak isterseniz buradan buyrun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares