En Yeni Dantel Elbise Modelleri Zerafetinizi On Kat Artıracak Örnekler

Konuyu Paylaş

En Yeni Dantel Elbise Modelleri– Yeni dantel elbiseler konusunu incelemektesiniz. Dantel elbisenin zerafetini sizler de yaşamalısınız hanımlar. Son derece şık bir görünüm elde edebileceğiniz dantel elbise modelleriyle katıldığınız ortamlarda ilgi odağı olmaya hazırlanın. Kulağa da hoş geliyor öyle değil mi? Dantel’in tek başına zaten çok zarif ve asil bir görüntüsü olduğu aşikardır. Artık danteller evimizin bazı bölümlerinde hareketsiz kalarak zarif kalmak yerine üzerimizde durarak bizleri de zarif göstersin istemez misiniz? Bu zerafeti elbiselere taşımak, bambaşka bir görünüm yaratabilme konusunda çok faydalı olacaktır. Bambaşka bir görünüm.. Evet doğru mağazalarda hazır modellerde belki dantel örnekler görebilirsiniz ama tamamı el örgüsü olan modellere yazımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İşte ilk örneğimiz içinde bulunduğumuz sıcak havalarda bile tercih edebilirsiniz. Tam da aslında rengi modeli ile tatil yörelerine çok uygun. Şapkası ile harika bir uyum sağlamış. Hanımlar daha geç kalmış değilsiniz siz de kendinize tığ işinden çok şık dantel elbiseler örebilir keyifle giyebilirsiniz.

yazlik dantel elbise modeliyazlik dantel elbise modeli

Hep sıcak havaların özlemini çekeriz kış boyunca. İşte geldi çattı o sıcak havalar özellikle örgü olsun hazır giyim olsun açık renkleri tercih etmekte fayda var diye düşünüyorum. Şimdi daha bir farklı model sizlere sunmak istiyorum. Yazları düğünler dernekler çok fazla olur hani. O gibi yerlerde giyebileceğiniz çok özel bir dantel elbise karşınızda hanımlar. Abiye tarzı örülen bu dantel elbise ilgi çekici görünüyor değil mi? Her düğüne giderken ne giyeceğim diye düşünmeden kendi zevkinize ve kendi bedeninize uygun bir elbise örebilirsiniz. Dantel her şeye yakışıyor doğrusu. Dilerseniz buradan tığ işi dantel bluzlara da göz atabilir fikir edinebilirsiniz.


tig isi dantel uzun elbise

tig isi dantel uzun elbise

Keyfiniz nasıl isterse.. İster uzun ister kısa modellerle zerafetinizi katlıyabilirsiniz hanımlar. Dantel yaparken üzerinde şık değişik motifler kullanmak modeli daha bir çekici kılacaktır tıpkı aşağıdaki model gibi. Delikli yaptığınız modellerde kalın fiyonk ipi ile süslemeler de yapabilirsiniz. Yazın rahatlığı ve şıklığı bir arada arayan hanımlar galerimizden daha fazla dantel elbise örneklerine göz atabilirsiniz.

motifli dantel elbise

motifli dantel elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir