En yeni merdiven altı dekorasyon fikirleri

Konuyu Paylaş

Farklı depolama alanları için merdiven altı dolap fikrinden faydalanabilirsiniz.
Farklı depolama alanları için merdiven altı dolap fikrinden faydalanabilirsiniz.

Merdiven altı dekorasyon fikirleri her zaman farklılığı ile her sene değişime uğrayan dekorasyon önerileri arasında yer almaktadır. Farklı ev dekorasyonlarını yapmak isteyen her çiftin merdiven altı dekorasyon fikrinde değişiklikler gözlenebilir. Üst resimdeki merdiven altı dekor önerisi en sık rastlanılan ve 2016 senesinde de göze çarpacak bir dekoratif görünüm olarak karşımıza çıkan görünüm zenginliğidir. Depolama alanı tercihinizde havlu, temizlik malzemeleri, ayakkabı, valiz, küçük bavul, kitap, oyuncak, saksı, bahçe araç gereci gibi pek çok eşyaya ev sahipliği yapabilecek farklı ebatlardaki kapaklı depolama alanlarını evinizde görmek hoşunuza gidecektir. Evinizde her ne kadar merdivenler olmasa diye bir düşünceniz zaman zaman olsa da merdiven altlarını iyi değerlendirmeniz durumunda evinizde mükemmel bir toparlayıcı konumundaki bu alanları kullanma ayrıcalıklarını sonuna kadar kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Merdiven altı için farklı depolama dekorasyon fikirleri arasındaki klozet kullanımı fikrini tercih edebilirsiniz.
Merdiven altı için farklı depolama dekorasyon fikirleri arasındaki klozet kullanımı fikrini tercih edebilirsiniz.

Merdiven altını ne şekilde değerlendirebiliriz diyenler için dubleks evler için harika bir tercih olabilecek üst resimdeki görünüm harika bir tercih olabilecektir. Dubleks ev dekorasyon önerileri arasında en kullanışlı olan ve özellikle misafirler ön plana alınarak gerçekleştirilen dekorasyon fikirleri arasında yer alan klozet kullanımı için bu alanın dekorasyonda tercih ediliyor olması üst kata gitme zahmetine son demenizi de sağlayabilecek bir öneri olabilecektir. Şık dubleks evlerde çeşit çeşit merdiven tasarımları ile gelen alan zenginliği ve farklılığı ile farklılığa yer açıcı değişimleri zevkinize göre gerçekleştirebilirsiniz.Yemek odanız ile bütünleştirilen bir merdiven altında yemek takımınızı dekoratif bir şekilde sergileyebilirsiniz.
Yemek odanız ile bütünleştirilen bir merdiven altında yemek takımınızı dekoratif bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Basamaklarda tercih edilen malzemeye göre merdiven altında da klasikten lükse belki de sadeliğe varan değişim rüzgarlarına yelken açıcı davranabileceksiniz. Merdiven altı dekorasyon önerileri arasında yer alan yemek takımını sanki gümüşlük kullanımı gerçekleştirir gibi gerçekleştiren üst resimdeki dekoratiflikte çok estetik bir görünüm ile karşınıza çıkabilmektedir. Yemek takımı ile bütünleşen ahşap raflarda ve çekmecelerde sergilenen yemek odası takımı şıklığını ve ben burdayımlığını kanıtlamışa benziyor. Alt katta tercih edilen yemek odası ile tam bir bütünlük elde edilmiş ve parmak ısırtan bir zenginliğe yer açılmıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir