Erkek Bebeklere Tığ İşi Örgüler Neler Var Neler İncelemenizi Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Konuyu Paylaş

Erkek Bebeklere Tığ İşi Örgüler– Hep kız bebeklere değil erkek bebekler için de çok şık örgü örnekleri var. Tığ işi özellikle kız bebeklere yakıştığını düşünenler bu yazımızı inceledikten sonra yanıldıklarını anlayacaklar. Çünkü erkek bebekler için de çok şık tığ işi örgüler mevcut. Tığ işi ile erkek bebeklerinize yelek, battaniye, bere, patik gibi bir çok ihtiyacını örebilirsiniz. Sadece eğlendiğiniz için değil kendinize daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam ördüğünüz için. Ben sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok şirin modelleri içeren geniş bir resim galerisi oluşturdum. Sizler de beğendiğiniz renk ve modelleri kendi bebekleriniz, torunlarınız, yeğenleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Örnek alabileceğinizi düşündüğüm modelleri sunmak istiyorum sizlere. İşte benim galeriden ayrı olarak beğendiğim ve sizlere sunmak istediğim ilk örnek. Erkek bebeklere tığ işinden pantolon olur mu olmaz mı diye düşünenleriniz varsa işte en güzel örneği aşağıda. Pantolon yanında bere ya da bir yelek ceket tarzı örgü ile uyum sağlayabilirsiniz.

tig isinden erkek bebek pantolon beretig isinden erkek bebek pantolon bere

Tığ işi bere patikte yapabilirsiniz minik prenslerinize. Gördüğünüz gibi şirin mi şirin bere ve patikler hoş bir uyum göstermiş. Genelde tığ işinden erkek bebeklere yelekler görmüş olabilirsiniz. Ama gördüğünüz gibi erkek bebekler için de çğk çeşitli örnekler var. 


tig isi orgu erkek bebek patik ve bere

tig isi orgu erkek bebek patik ve bere

Bebek battaniyelerini tığ işi ile örülmüş çok model görebilirsiniz. Ben yine de erkek bebeklere özel olsun diye tığ işi battaniye örneği sunayım dedim. Ona ek olarak mavi erkek patikleri de görün istedim. Bu örgüleri hediye amaçlı da örebilirsiniz tabii. Bebek görmeye gidecek olanlar ya da yakınları bebek bekleyenler bu modellerden fikir edinebilirler.

erkek bebeklere tig isi battaniye ve patik

erkek bebeklere tig isi battaniye ve patik

İşte son örneğimiz bir yelek örneği. Renkleri modeli ile aslında hem erkek hem kız bebeklere uyabilecek bir model. Değişik bir yelek örneği arayanlar derya baykal ile yandan bağlamalı bebek yelek modellerini inceleyebilirler. Hanımlar tığ işi yapmayı seviyorsanız daha değişik erkek bebekler için tığ işi örgüleri sizler için özenle derledim.

erkek bebeklere ozel tig isi yelek

erkek bebeklere ozel tig isi yelek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir