Erkekler için en etkili parfüm önerileri

Konuyu Paylaş

en etkili erkek parfümleri
en etkili erkek parfümleri

Bugün değerli bay takipçilerimize 2016 yılı için parfüm önerisinde bulunmak istiyorum.Sürekli bayanlar için yenilikleri takip edip onları unuttuğumuzu sanmasınlar.Parfüm için kişiliğinizin imzası demiştik.Bir erkeğin kadınlar üzerindeki en büyük etkisi kokusudur,bunu her erkek bilir.Kadınlar her zaman ulaşılmaz olan ve farklı bulduklarının peşinden giderler. Kokuların insan ilişkilerin de ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuz. Dış görünüşünüz istediğiniz kadar olumlu olsun ama sizden çevrenize gidecek kötü bir koku ne yazık ki oldukça itici olacaktır. Kişisel bakımına önem veren beyler için oldukça etkili ve kalıcı parfümler vardır. Hatta bazıları için vazgeçilmez olan bazı parfüm markaları onlarla bir nevi özdeşleşmiştir. Aslın da kadınlar da erkekler gibidir. Eğer bir koku sizin üzeriniz de özdeşleşmişse kolay kolay o kokudan ve markadan vazgeçemiyorsunuz. Erkekler için de bu durum böyledir. Dünyaca ünlü bazı parfüm markaları varki, yıllar geçsede uzun süre aynı parfümü kullanan erkeklerin sayısı hiç de az değildir…Günlük hayıtınızın size ne getireceğini tahmin edemezsiniz.. O yüzden kalıcı ve güzel kokan bir parfüm tercih ederek gün boyu üzeriniz de kalmasını sağlamalısınız.

erkek parfüm markaları
erkek parfüm markaları

Kendine güvenen her erkek öncelikle kalite ve enerjik olduğunun göstergesi olan bir parfüm tercih etmelidir.Vücut kimyamızla her kokunun tenimizde ayrı koktuğunun altını tekrar çizmek istiyorum.Örnek vermek gerekirsek biraz araştırmacı ruha sahipseniz ve kadınların en beğendiği erkek parfümlerini incelediyseniz mutlaka Jean Paul’u sıralamalarda göreceksiniz.Çünkü bu parfümün içeriğindeki özler kullanan kişiye ayrıca bir gizem ve kışkırtıcılık katıyor.30 yaşların altındaki erkeklere Calvin Klein‘i her zaman önerebilirim.Özlerinin içinde size verdiği mesaj öncelikle gençlik kokmasıdır,bunu her kadın derinlemesine algılayabilir.

calvin klein erkek parfümü
calvin klein erkek parfümü

Gucci markasının Made to Measure;parfümü Gucci’nin mükemmeliyetini yansıtan kalıcı tesiriyle benzersiz bir tecrübe sunan yüksek standartta notalara sahip bir parfüm ,kadınlar üzerindeki etkisi içinde sizlerin algıladığının iki katı diyebiliriz.


 

Oxxo Yeni Sezon Bayan Gömleklerini İncelemek İçin Tıklayınız

2016 Bahçe Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir