Erkeklere özel hediyeler ile sevindirin

Konuyu Paylaş

Call of duty black ops 3 hediyesi
Call of duty black ops 3 hediyesi

Erkeklere özel hediye nasıl seçilir neler yapmak gerekiyor nerelerden güzel hediyeler alabilirim diye düşünenler için bir konu oluşturmaya karar verdim. Öncelikle erkekler bizler gibi değil arkadaşlarım, hani aralarında belki çok ince eleyip sık dokuyanlar bulunabilir ama biz kadınlar gibi değiller. Küçük ufacık hediyeler ile bile mutlu olabilirler. Örneğin sizler bir erkeğe bir parfüm, çanta, kol saati, tişört vs aldığınızda onlar için özel hediye olmuş oluyor. Tabiki erkekler için farklı hediye seçenekleri yok değil bunun için sizlere bir kaç tüyo vermek istiyorum.

Öncelikle erkeğinizi iyi tanıyor olacaksınız neleri sever, nelerden haz eder neden hoşlanır ise ona bakacaksınız. Elektronik düşkünü bir erkek için oyun konsolu var ise şu sıralar online olarak oynanılan oyunların en babası olan ve yakında yeni versiyonu çıkacak olan Call of Duty Black Ops 3 alınabilir bir seçenektir. Ama oyun konsolu yok diye düşünenler için PS4 OYUN konsolunu en güvendiğiniz sitelerden satın alabilirsiniz. Buna benzer bir hediyenin yanında birde futbol oyunu aldınız mıydı varya 🙂 Düşünemiyorum bile.Bunların haricinde başka neler alınabilir diye düşünenler için saatler şık ve kocaman kocaman çıkmış bir Cat saat güzel bir hediye olabileceği gibi, mağazaların güzel üretimi olan gömlek ve tişört te güzel bir hediye olabilir. Ama ben bunları istemiyorum başka birşey istiyorum böyle değişik olsun güzel olsun ve farklı olsun diyenler için tabiki bizler sizlere alternatif alışveriş linkleri vereceğiz heralde. Ama oyun ve konsol olayını unutmayın onları tek geçiyoruz.

Erkeğiniz maç hastası ve maçı seviyor ise tuttuğu takımın orijinal bir forması işi görecektir. Kendi çapında eğleniyor ve ara sıra maça gidiyor ise, arkadaşlarına göstermek üzere aşağıda yer alan Yılın Futbolcusu hediyesi oskarı onlar için son derece mutlu edecektir emin olabilirsiniz.


Yılın Futbolcu Oskarı Hediyesi
Yılın Futbolcu Oskarı Hediyesi

Tabiki erkekler için daha farklı hediyeler arayanlar, alışveriş sitelerine örneğin buradaki adrese bakabilir. Bu tamamen her kadının kalasına pardon erkeğine göre değişir, kimisi elektronik severken ( ki elektroniği sevmeyen erkek yoktur ) kimisi futbolu sever, kimisi saatlere bayılır. Hediye seçerken tanıdığınız kişiliğin neleri seveceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bazen hem size hemde ona özel yapılan küçük bir tişörtün bile aynı anda iki kişi tarafından giyilecek olmasının verdiği düşünce bile güzeldir. Mutlu edin onları haydi alışveriş yapın kızlar 🙂

Sevgiliniz için farklı sevgili tişörtü hediye edebilirsiniz
Sevgiliniz için farklı sevgili tişörtü hediye edebilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir