Ev dekorasyonunda Bohem tarzını yaşatmak ister misiniz?

Konuyu Paylaş

Çiçekli kumaşlarla bohem etkisini salonlarınızda yakalayabilirsiniz.
Çiçekli kumaşlarla bohem etkisini salonlarınızda yakalayabilirsiniz.

Bohem modası zaman zaman ev dekorasyonlarına farklı anlamlar katıcı rolü ile bilinen en sevilen dekoratifliklerle karşımıza çıkabilmektedir. Kışkırtıcı renklerle dekorasyonda zıt etkileri bir araya getirme anlayışı olan Bohem etkisi salon dekorasyon değişimlerinizde eski dekorasyon unsurlarını evlerinizde hissetmenize yardımcı olabilecektir. Birbirlerine yakışmasa da iki farklı kumaş seçiminde bulunarak bütünlük elde etme imkanını elde edinebilirsiniz. açık renkli içinizi kıpır kıpır edebilecek ayrıntı olarak bilinen farklı kumaşların birbiri ile dikilmesiyle dekoratiflikte beklenilen etkiyi istediğiniz üst mertebelerde hissetmenizi sağlayacak bohem etkisi ile 2016 senesinde damga gibi değişim rüzgarlarının evinizde hissedilmesini sağlayabileceksiniz.

Salon dekorasyonunda Bohem tarzı ile fark oluşturucu dekoratiflikler edinebilirsiniz.
Salon dekorasyonunda Bohem tarzı ile fark oluşturucu dekoratiflikler edinebilirsiniz.

evimizde en çok zaman geçirdiğimiz salon ortamlarında üstteki gibi Bohem etkisini dolu dolu hissettireceğiniz dekorasyon model uygulamasını gerçek kılmak ister misiniz? Etnik desenlerin hakim olduğu kırlentlerin yer aldığı koltukta modern dekorasyonla bütünleştirdiğiniz Bohem tarzını odaya hakim kılınmaya çalışılmaktadır. Modern mobilya parçalarının yer aldığı odadaki sarı halı da Bohem etkisini yani zıt bir kombinasyonu çağrıştıran seçim olabilmektedir. Yuvarlak minderler ve masa üzerlerinde yer alan dekoratif objelerle Bohem etkisini hissettirecek girişimlere davetiye çıkardığınızın farkındasınız değil mi? Yeşil canlı bitkilerde odalarda farklılık oluşturmuş dekorasyonda Bohem denilenin bu olduğunun bir kanıtı olarak karşımıza çıkabilmektedir.Yer minderi köşe takımları oluşturup bohemi farklı bir uygulama ile odalarınızda hissedebilirsiniz.
Yer minderi köşe takımları oluşturup bohemi farklı bir uygulama ile odalarınızda hissedebilirsiniz.

Bohem tarzını odalarınızda hissetmek amacı ile girdiğiniz girişimlerde marjinal fikirlerden faydalanma tercihini de hayata geçirmeyi deneyebilirsiniz. Etnik motif uygulaması olarak tercih edilen duvardaki duvar kağıdı modeli ile bütünleşen köşe minder takımını odalarınızda elde etmek istediğiniz şarj köşe tercihinde de değerlendirebilirsiniz.Rahat ve renkli oda dekoratifliğinden hoşlanan arkadaşlarınız için oluşturacağınız bohem etkiyi dolu dolu hissettirecek minderli oturma grubuna bayaılacağınızdan emin olabilirsiniz. Enteresanlıklardan hoşlananlar için olmazsa olmaz olabilecek bir oda dekorasyonu olabilecek Bohem etkisinin yer aldığı oda dekorasyonları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek son derece basit. Yapacağınız tek şey yorumda bulunarak benden öğrenmek istediklerinize cevap bulmak olmalıdır. Bohem etkiler ile odalarınızda eğlenceli zaman geçmeye hazır mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir