Ev Hanımlarına Kredi Kredi veren Bankalar ve Kurumlar Detaylar İçeride

Konuyu Paylaş

Ev Hanımlarına Kredi, Ev hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev hanımlarına Kredi Veren Yerler ve Şartları-  Merhabalar Adım Zeynep. Lavinyan senden bir ricam olacak. Ev hanımıyım. Kıt kanaat geçinmeye çalışıyoruz. Artık tek maaş ile geçinmek çok zor. Ev dönmüyor. Bu açıdan ben de elimi taşın altına koymak istedim ve ekonomiye katkı sağlamak istedim. Yemeklerim çok meşhurdur. Bir iki lokanta ile anlaştık. Ev yemekleri yapıyorum. Onlarda satıyor. Şimdi bir yer tutup açmak niyetindeyim ama param yok. Krediye ihtiyacım var. Bu açıdan Ev hanımlarına Kredi veren yerler var mıdır? Sizler için ben araştırdım tabiki veren bankalar var ve en güzel faizli olanları sizlere sunacağım üstelik misal ing bankası 5 dakikada onay veriyorum diyor takip edin linki vereceğim tıklayın ve başvurunuzu yapın kızlar.

EV HANIMLARI NASIL KREDİ ALABİLİR?

Lavinyam: Sevgili ablalarım ve kız kardeşlerim, bu yazıyı size özel olarak derledim. Zira ev hanımları ciddi manada paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Örnek olarak yukarıda ki okurumuz Zeynep hanımı gösterebiliriz. Ev hanımları kredi almak istiyor ama gel gör ki gelir belgeleri yok. gelir belgesi olmayınca da kredi maalesef ki alınamıyor. Peki ev hanımları hiç bir şekilde kredi alamayacak mı? Esasen bunun için bir kaç yol var. Bu yaz ile de sizlerde kredi alma şansınızı artıracaksınız.KOSGEB SEÇENEĞİ DÜŞÜNÜLEBİLİR?

Herkesin kredi ihtiyacı farklılık gösterebilir. Örneğin kendi iş yerini açacak ev hanımları mutlaka KOSGEB seçeneğini düşünmelidirler. Kosgeb ile hibe yani geri ödemesiz olarak 50 bin lira kredi alabilirsiniz. Toplam 1 ay vaktinizi alır ama büyük ihtimalle kredinize kavuşursunuz. Peki KOSGEB’e nasıl başvuru yapılacak. Arzu ederseniz BURAYI tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilir ve sizlerde Başvuru yollarını öğrenebilirsiniz.

MİKRO KREDİ SEÇENEĞİ

Mikro kredi ile ev hanımlarına kredi imkanı sağlanılıyor. Geliri olmadığı için bankalardan kredi alamayan ev hanımları mikro kredi sayesinde kendi iş yerlerini açabiliyorlar. Her yıl binlerce ev hanımı bu sistemden kredi alıyor. ben geri çevrilen bayan duymadım. Genel itibariyle başvuru yapan herkes bu parayı alıyor. Alınan para faizsizdir. 46 haftada da geri ödenmektedir. Peki Mikro Kredi Başvurusu Nasıl yapılıyor? Dilerseniz BURADAN ilgili yazımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.


EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKA VAR MIDIR?

Bazı sitelerde, maalesef ki ev hanımları aldatılıyor. Daha doğrusu yanlış yönlendiriliyor. Ev hanımlarına kredi başlığı altında hiç alakası olmayan bankalara yönlendirme yapılıyor. Ardında da ev hanımları mağduriyet yaşamış oluyor. hem vakit kaybı, hemde yol parası sıkıntısı. Ben açıkça şunu söyleyeyim; Ev Hanımları İçin Verilen Bir Kredi Kampanyası şuan için yok. Ama gelir belgesiz kredi veren bankalar var. Hemen bu bankalardan da kısaca söz edelim.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Burada tek umudum, inşallah sizin de bir banka hesabınızın olmasıdır. Zira gelir belgesiz kredi alındığı zaman vatandaş genelde kendi bankasından online başvuru gerçekleştiriyor. Ama genel olarak başvuru yapabileceğiniz bankaları hemen belirtelim. Aktifbank‘dan %2,29 faiz oranı ile kredi alabilmeniz mümkün gibi gözüküyor. Burada çok çok eşinizin maaş bordrosunu görmek isterler. Buda sıkıntı olmaz. Ayrıca Odeabank‘da gelir belgesine takılmadan sadece nüfus cüzdanı ile kredi veren diğer bankadır.

Odeabank’ın faiz oranı ise %1,29’dan başlıyor. Online başvuru imkanı da bulunuyor. Denizbank ise daha önce kredi almamış müşterilerine sadece nüfus cüzdanı ile kredi alabilmelerine olanak tanıyor. Denizbank’ın sitesine girip online olarak başvurunuzu yapıyorsunuz. Onay gelince de bankaya kimliğiniz ile giderek kredi alabilirsiniz. Qnb Finansbank ise müşterilerine yani hesabı olanlara online kredi imkanı sunuyor. Faiz oranı %1,20 den başlıyor. Anında kredi hesaba yatıyor.

Yine Qnb Finansbank Telefondan Kredi seçeneğiniz de vardır. Belgesiz kredi fırsatı sunulmaktadır. Sizlerde öncelikli olarak bu bankaları deneyebilirsiniz. Ayrıca eğer farklı bir bankadan hesabınız var ise, bu bankanın internet şubesine giriş yapın ve krediler bölümünde başvuru linkini göreceksiniz. Buradan da şansınızı deneyebilirsiniz. Büyük ihtimal kredi alabilirsiniz.

İNG BANK EV HANIMLARINA KREDİ SAĞLIYOR Üstelik 48 ay vadeli ve düşük faizli sizlere % 1,29 ile kredi veren İNG Bankası online başvuru sayesinde de 5 dakikada onayladığını ve hızlı şekilde onaylı kredi verdiğini söylüyor. Bunun için yapmanız gereken şey ise LİNKE TIKLAMAK  ilgili alanları doldurun ve başvurunuzu yapın kızlar.

Evde Yemek Yaparak Ayda 2.000 TL Kazanın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir