Evde Boncuk İşi Yapmak Kolay mı? Merak Ettikleriniz

Konuyu Paylaş

Evde Boncuk İşi Yapmak– Merhabalar hanımlar beyler aslında bu yazımızda yine ev hanımlarına seslenmek en doğrusu olurdu eminim. Son zamanlarda evde iş konusu aldı başını gidiyor nereye baksam ek iş evde iş başlıklarını ilanlarını görüyorum. Evde ütü işi, evden davetiye katlama, evde boncuk ya da takı tasarımı gibi işler daha neler neler. İster konu komşu ile ister arkadaşlar akrabalarla toplanıp bu işleri yapabilirsiniz. Hem ticaret hem güzel vakit geçirme adına güzel bir sosyalleşme. Son günlerde çokça arttı dedik bu işi yapanların sayısı da. Malum devir zor devir. Her gün dolar artıyor altın değerleniyor dar gelirli ise zor durumda kalıyor dümeni olan gemisini yürütüyor olan fakir fukaraya oluyor. Tek geçim zor arkadaş bu zamanda bu işler de harika bir gelir kapısı açtı insanlara.Eşinize çocuklarınıza ufakta olsa katkınız bulunsa ne kadar mutlu ve gurur duyarsınız düşünsenize. Kendi pazanızla bir şeyler yapmak eve ek gelir sağlamak kadar güzel bir rahatlık yoktur. Evde boncuk dizme işi de aslında pek beceri gerektirmeyen her kadının becerebileceği zevkli bir iştir. Yakında tüm fabrika ve iş yerleri kapanırsa şaşmayın. Çünkü bu işler hem işveren hem çalışan için avantajlı olmakta. Hal böyle olunca işveren evinden çalışan evinden geçimini sağlarken fabrikalar yok olabilir 🙂 Tabii şaka bir yana ama ciddi anlamda bu evden yapılan işlerde hızlanma görülüyor. Özellikle takı türü boncuk dizme olsun hanımların ilgisini çekebilecek işler bunlar. Evde boncuk dizip keyifle para kazanabilirsiniz. Evde yapılan işlerde part time ya da tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz bu biraz da işin yoğunluğuna göre değişebilir.


Boncuk dizme işine gelince bu tür işler yapan firmaları bularak ya da hemen yazımız altında yer alan yorum kısmına mail adresinizi yazarak bu tür firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Anlaştığınız firma size boncuklarla dolu gerekli malzemelerin de içinde bulunduğu paketi gönderir bunu ev rahatlığında ama teslim etmeniz gereken zamanı belirlemiş olmanız gerekmektedir. O süreye kadar sizin boncukları dizip bitirmeniz gerekiyor tabii firmanın gönderdiği örnekteki gibi olacak şekilde yapmanız isteniyor. Paranızı da artık anlaşmaya göre belki adet hesabı şeklinde anlaşmış oluyorsunuz. Değişik boncuk çeşitleri ile sizden kolye, bilezik, yüzük gibi takılar yapmanız isteniyor. Hatta sadece takı firmaları değil gelinlik tekstil fabrikalarında bile boncuklu işlemelere ihtiyaç olacağından yine bu tür firmalarla da anlaşabilirsiniz.

20 Replies to “Evde Boncuk İşi Yapmak Kolay mı? Merak Ettikleriniz”

  1. Evde boncuk ısı yapmak istiyorum daha öncede yaptım deneyimim var corlu da oturuyorum geri dönüş yaparmısınız

  2. Kayseride yaşıyorum. Benimle birlikte iş yapacak beraber yaşadığım iki kişi daha var. Temiz ve hızlı çalışırız. Tüm günümüz boş.

  3. Bence ck güzel düşünmüsunuz başka neler var yapılanlar listesinde….ben istiyorum yapmak suanda güzellik merkezinde çalışıyorum ama gece eve gitigimde boşum yapabilirim… Yanımda çalışan bir arkadaşım daha var oda yapmak istiyor….en kısa zamanda bize ulaşırsınız sevinirim… Biz Edirne’de yaşıyoruz….teşekkürler…..

  4. Evde boncuk işini bende yaparım ve tam benim zevkime göre bir iş. Bu konuda bana iş verilirse ve uygunluk sağlanması durumunda yapmaya hazırım. Evimiz Küçükçemkece- Atakent 3. etapta ikamet ediyorum.

  5. Elim cok hizlidir vermis oldugunuz urunleri cok cabuk teslim alabilirsiniz izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares