Evde Çeviri İşi İle Para Kazanma Mümkün mü?

Konuyu Paylaş

Evde Çeviri İşi– Evde yapılabilecek işlerden biri de çeviri işi. Eğer bir yabancı diliniz varsa bunu sakın boşa harcamayın. Bebeğiniz oldu çalışamıyorsanız ama yabancı dil gibi bir altın bileziğiniz varsa evde netten çevirmenlik yapacağınız işler bulabilirsiniz. İster üniversite öğrencisi olun isterseniz ev hanımı olun yeteri kadar yani yabancı dil konusunda oldukça iyiyseniz çevirmenlik yapabilir paralar kazanabilirsiniz. Sizler de evden yapılan işler arasından kendinize uygun bir iş seçebilirsiniz. Bütçenize ek gelir sağlayarak biraz daha rahat geçim sağlayabilirsiniz. Öğrenciler özellikle yabancı dili olanlar eğitim görenler uzun bir metni çevirebilecek nitelikte olanlar çevirmenlik yaparak da harçlıklarını çıkarabilir hatta ciddi kazançlar sağlayabilirler.İnternet ortamında da özellikle birçok iş yeri çevirmenlik işleri vermekte ve bu işi özellikle nitelikli insanların yapmasını istemektedirler. Uzun metinleri çevirecek çevirmen olabilecek kişiler bu yazımızın altına yorumunda mail adresini bırakarak bu tür firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonu yerine mail adresinizi yazmanız daha doğru olacaktır bilginize.. Telefon numarasını iyi niyetle verebilirsiniz ama kötü niyetli kişilere maruz kalmamak için telefon numarası yerine mail adresi diyoruz. Hanımlar beyler yabancı diliniz ileri düzeyde ise bunu kullanmak hem de ev konforunda çalışmak ve para kazanmak işinize gelebilir. Çeviri üzerinden iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu iş herkesin yapabileceği bir iş olmadığı gibi iyi derece yabancı dil bilenlere ihtiyaç olacak ve daha çok kazanabileceksiniz.


Fransızcadır ingilizcedir almancadır ya da daha farklı diller biliyorsanız şuanda bir işte de çalışamaz durumdaysanız evden firmalarla anlaşıp verilen uzun metinleri çevirerek kolayca para kazanabilirsiniz. Uzun metinler belgeler gibi yabancı dille yazılmış yazıları çevirerek çevirdiğiniz metin başına para alacaksınız. Ne kadar kazanacağınız ise size kalmış tabii. Bu işe ne kadar çok zaman harcayıp çeviri yaparsanız o kadar para kazanabilirsiniz. Çeviri yaparak para kazanma son dönemlerin evden yapılan işlerinden en popüler olanı. Özellikle nette daha hızlı güvenilir olmalısınız ki daha fazla kazanabilesiniz. Evde muhasebe işi yapmak da çevirmenlik kadar daha nitelikli elemanlara ihtiyaç duyulan bir meslek. Buradan hemen evde muhasebe işi yapmak isteyenler yazımızı inceleyebilirler.

 

8 Replies to “Evde Çeviri İşi İle Para Kazanma Mümkün mü?”

 1. Ingilizce mutercim tercumanlik mezunuyum. 2,5 yil Amerika’da yasadim. Her turlu ceviri isleriniz icin email adresimden bana ulasabilirsiniz.

 2. Merhabalar
  Bir Ingilizce öğretmeni olarak çeviri işlerinizde yardımcı olabilirim. Bu konuyla ilgili şahsıma mail adresim üzerinden ulaşabilirsiniz.

 3. Merhaba Sayın Yetkililer.
  Ben Rusça ana dili gibi (konuşma yazma)biliyorum ve evde çevirmenlik işini yapmak istiyorum. Lütfen mail atarsanız sevinirim.

  Teşekkürler.

 4. Evde çevirmenlik yapmak ıstiyorum almanca ve arapcam var yardımcı olursaniz memnun olurum

 5. Merhabalar,
  Ingilizce ceviri islerinizde yardimci olabilirim. Bu konuda aşağıda ki mail adresime mail atarak bağlantıya geçerseniz sevinirim.

  Teşekkürler.

 6. Merhabalar,
  Çevirmenlik yaparak para kazanmak istiyorum. Bu konuda aşağıda ki mail adresime mail atarak bağlantıya geçerseniz sevinirim.

  Teşekkürler.

 7. selemun aleykum sayın yetkili ben arapça konuşma yazma biliyorum çevirmenlik işi varsa yapabilirim.
  medine islam ünüversitesinde okudum diploma var. cevabını en kısa sürede bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares