Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır Kolay Para Kazanma Yöntemi

Konuyu Paylaş

Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır– Evde ev konforunda para kazanabileceğiniz bir iş daha çorap paketleme işi. 2017 itibariyle evden yapılan işlerde artış olmakla birlikte evden para kazanmak için bu tür işlere çok fazla başvuran insan var. Bunların çoğunluğunu kadınlar oluşturmakta tabii. Genelde işlere de baktığımızda kadınlara doğrudan hitap ettiğini görebilirsiniz. Zaten çoğunlukla bir evde erkekler çalıştığı için ek gelire ihtiyaç duyan ailelerin ev hanımları evden işlerde çalışmak istiyorlar. Ek gelir mahiyetinde önceleri belki az paralar kazanabilirsiniz ama işi ilerlettikçe ciddi oranda işler yapabilirsiniz hem de evinizden. Başta ev hanımlarının rağbet ettikleri evden işlerde yine emekli olup evde boş oturanlar paraya ihtiyacı olan öğrenci kesimi de bu işlere yönelmektedir. En azından evde yapılabildiği için herhangi bir iş yerinde bulunmanıza işe zamanında yetişmenize de gerek olmaması bu tür işleri biraz daha çekici kılıyor.Şimdi gelelim evde çorap işi nasıl yapılır bu tür firmalara nasıl ulaşabilirsiniz? Evde çorap işi için herhangi bir beceri ya da tecrübeye gerek yoktur. Herhangi bir iş sırasında kullanmanız gereken aracı yoktur ki kullanacağınız her türlü çorap paketleme için malzemeyi anlaştığınız firma tedarik edecektir size. Firma size çorapları ve istenilen sayıları da gönderecektir. Belki bir tane de yapmanız istenilen örnek paketleme şekli gönderilir. Siz de buna göre paketleme yapıp işi zamanında istenilen sayıda teslim edersiniz firmaya. Çorap paketleme işi için firmaların herhangi bir iş yerine ihtiyacı yoktur aynı zamanda bu iş basit olduğu için herkes evinden yapabilmektedir. Firmalar bu konuda da evden çalışabileceklere bir iş imkanı sunmaktadır.


Evde çorap işi veren firmalara yaşadığınız şehirde ilanlara bakabilir ya da tanıdığınız bildiğiniz yerlere başvuru yapabilirsiniz. Yine bu konuda sosyal medya size çok yardımcı olacaktır. Facede bile bu tür işlere dair gruplar kurulmuştur kendinize uygun iş bulabileceğiniz şekilde firmalar bulabilirsiniz. Çorap paketleme işinde ücret siz işinizi bitirip teslim zamanında olur. Ücret çorap başına biçilir ki en az çorap başına 20 kuruştan hesaplanır. Sizin hızınıza göre de bu ücreti katlayabilirsiniz tabii. Ama firma size sınırlı sayıda çorap paketleme işi verdiyse bunun için alacağınız ücret belirlidir. Bir önceki yazımız evde mum işi ile ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.

13 Replies to “Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır Kolay Para Kazanma Yöntemi”

  1. Istanbul çekme koyde oturuyorum evde çorap paketleme işi istiyorum acil ise ihtiyacım var

  2. Gaziantep Şehitkamil de oturuyorum.Evde iş yapabilirim.İrtibata geçerseniz sevinirim.

  3. mrb ek iş arıyorum kolay bi şekide yapabilirim 4 kişiyiz kütfen dönüş

  4. Benim de ek işe ihtiyacım var bende bu işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim .

  5. hanımefendi siz telefon numaranızı bırakmışsınız zaten artık bekleyip bu tür firmaların sizi görüp dönmesini bekleyeceksiniz işi hızlandırmak istiyorsanız firmalara ulaşmak için sosyal medya hesaplarından da faydalanabilirsiniz.

  6. Ya lütfen dönün o kadar yazdim acil ek iş istiyorum diye kaçıncı yazdim olumlu yada olumsuz niye dönmüyorsunuz 0530 131 41 07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares