Evde Davetiye Katlama İşi İle Evinize Ek Gelir

Evde Davetiye Katlama İşi– Sürekli eşinize az maaş aldığı artık maaşın ihtiyaçları karşılamadığı yönünde şikayetler edip başını mı şişiriyorsunuz. Artık kocaların başlarını şişirmeye son. Hanımlar eşinize yüklenmeyin siz de ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz artık nasıl mı? Artık ev konforunda evde yapabileceğiniz işler var. Fabrika iş yeri yok iş yeriniz eviniz ve çalışma saatleri ise tamamen size kalmış. Aslında kulağa hoş geliyor değil mi? Özellikle kendi ekonomik özgürlüğünü ellerine almak isteyen ev hanımlarının favorisi bu işler. Çok fazla seçenek var ister becerinize göre ister elinizin hızına göre çeşitli alanlarda firmalar ve iş yerleri fırsatlar sunmakta. Bu yazımızda da sizlere evde davetiye katlama işinden bahsedeceğiz. Başlığımızda evde geçince ev hanımları dediğimiz gibi rağbet gösteriyorlar. Evde yapılan işler kimin hoşuna gitmez ki işe gitmeden evinizden para kazanmak oldukça sıcak geliyor insanlara.


Peki bu işler bunlar ama bu iş veren firmalara nasıl ulaşabiliriz diye eminim ki aklınızdan geçiyor. Bu konuda sosyal medyadan oldukça iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yine işkur, iş ilanları sayfalarından da bu tür firma isimleri telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Günümüzde artık davetiyeler önem taşıyor. Çünkü sadece düğünler değil sünnetlerde asker uğurlama davetlerinde, nişan ya da seminer özel gece davetleri için mutlaka davetiyeler gerekebiliyor. Tıpkı aslında kalem montaj işindeki gibi avantajlı oluyorsunuz. Davetiye insanlara çok gerektiği için basımı da çok isteniyor yaygın bir iş. Yani bana da düşer mi diye düşünüyorsanız mutlaka siz başvuru yapın firmalar size dönüş yapacaktır. Hem zevkle yapacağınız hem de zevkle yaptığınız işten para kazandığınız artık sizin de bir mesleğiniz olmalı değil mi? Artık bir yerde hem ihtiyaçlarınızı kendi paranızla sağlayabilmeli hem de eve katkı sağlayabilmelisiniz. Evde yapabileceğiniz hem basit hem kazancı çok ya en azından yağınızda kavrulacağınız paralar kazanacağınız iş diyebilirim. Bu birazda size kalmış yani ne kadar kazanacağınız. Adet başı fiyat biçildiği için genelde siz de fazla iş yaparsanız fazla para alırsınız ona göre. Ne kadar köfte o kadar para.
Peki bu davetiye katlama işi nedir? Anlaştığınız firma sizinle iletişime geçtiğinde size davetiyeler ve zarflarını gönderiyor ve tabii davetiyelerin kimlere ulaşması gerektiğine dair isimler. Davetiye basımı yapan firmalar zaten davetiyeleri hazırlamış ama düğün yapanlar ya da bu tür organizasyon içinde telaş içinde olanlar davetiyelerin üzerine isim yazma işini de firmalara verebiliyor. Siz de yapmanız gereken gönderilecek isimleri yazıp davetiyeleri zarflamak. Tabii bazen o kadar fazla sayıda davetiye işi gelir ki siz tek başınıza yetişemez belki eş dost arkadaştan da yardım isteyeceksiniz belki de grup şeklinde de çalışabilirsiniz. Dediğimiz gibi geleceği her zaman olan bir iş bu. Sadece evlenenler değil dediğim gibi sünnet nişan çeşitli yemekli organizasyonlar, seminerler daha farklı işlerde davetiyeler gerekebiliyor. Yazları da bu davetiye işlerinde daha yoğunluk yaşanacağından yazın daha fazla iş alabilirsiniz.

34 Replies to “Evde Davetiye Katlama İşi İle Evinize Ek Gelir”

  1. evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz izmirde ikamet ediyorum

  2. Davetiye katlama isi yapmak istiyorum kartalda oturuyorum donus yaparsaniz cok sevinirim

  3. El becerisi vardır davetiye katlama işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim İzmit’te yaşıyorum

  4. Merhaba ben Emine atanamayan öğretmenim. Bu evde davetiye işi yapmak istiyorum. Ekip kurabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.İstanbul.

  5. Bende davetiye katlama işi yapmak istiyorum ama bunun için bi ücret ödenmiyor dimi

  6. Topselvi Kartal istanbul da ikamet ediyorum,Evde ek işe ihtiyacım var,davetiye katlama işi paketleme işi bozcukdizme işi poşet katlama tekstil temizleme işide olabilir

  7. Davetiye katlama işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var diyarbakırda oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir