Evde Dikiş Nakış İşi İle Para Kazanmaya Ne Dersiniz?

Konuyu Paylaş

Evde Dikiş Nakış İşi– Dikiş nakış yapmayı sevenler burada mı? Hanımların ilgi alanı olduğu bir iş daha evde dikiş nakış işi yaparak para kazanmak. Eğer böylesine bir altın bilezik taşıyorsanız bileğinizde mutlaka hem zevk aldığınız işi yapıp hem para kazanabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerde hem sevdiğiniz işi yaparken para kazanıp eve katkı sağlamak harika bir fikir. Hani aslında çevremizde de görüyoruz ki artık ev hanımları kesinlikle boş oturmuyor. Şu anlamda söylüyorum ki artık sadece ev hanımlığı işi değil yapacakları işte para kazanarak evlerine büyük oranda katkı sağlıyorlar. Siz de evden ev konforunda işçi olmak istemez misiniz? Evde yapılan işlerde genelde 300-1000 arasında çalıştıkça emek verdikçe çok para kazanıldığı da doğru. Şimdi dilerseniz sizlere evde dikiş nakış yapılarak nasıl para kazanılır ilgililerine anlatalım diyorum.Malumunuz ki zaman çok hızlı ilerliyor çocuklarınızın büyüdükleri bir rüzgar gibi gelip geçiyor çocuklarınızı daha rahat bir hayat sunmak onların eğitim alanında da güzel bir gelecek sunmak gerekiyor. Ama para olmayınca bu pek mümkün olamıyor. Aslında bırakın eğitimi bir pabuç bir kıyafet almakta bile zorlanabiliyoruz. Ama işte ikinci bir maaş mutlaka gerekiyor hanımlar beyler. Tek maaşla geçinmek pek mümkün olmuyor giderlere giden paradan elinize bir şey kalmadığınız siz de görüyorsunuzdur. Biz hanımlar dikiş nakış örgü tarzı şeyler hep ilgimizi çekmiştir ki dikiş nakışla uğraşan hanımların bu işe göz gezdirmeleri mutlaka gerekir diye düşünüyorum neden sadece zevkine yapıyorsunuz ki aynı zamanda hem geçinecek para da kazanmak bence en güzeli.


Evde dikiş nakış işi diğer işlere göre de biraz daha beceri el mahareti istiyor. El işine dikiş makinesi ile ilgili iseniz bu iş tam size göre hanımlar. Dikiş nakış işi veren firmalar size el dikişi ile ilgili işler verecektir. En azından biraz beceriniz olmalı ya da halk eğitimin verdiği kurslara da katılabilir dikiş nakış konusunda bilgi ve tecrübenizi artırabilirsiniz. Dikiş nakışla alakalı olarak tekstil firmaları kıyafetler üzerine boncuklu ya da sade nakışlı motifler dikme işini ya da çantalar üzerinde yer alan motiflere benzer dikişler yapmak yine bu tür nakışlı işler veren firmalar var. Bunları her türlü şekilde kullanan firmalar var eğer siz de kendinizi bu işe yakın hissediyorsanız beceririm diyorsanız hemen yorum bölümünden mail adresinizi yazarak bu tür firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Şuradan dilerseniz en beğenilen konularımızdan evde ütü yapmakla alakalı bilgi edinebilirsiniz.

6 Replies to “Evde Dikiş Nakış İşi İle Para Kazanmaya Ne Dersiniz?”

  1. 8sene nakış hocalığı yaptım halk eğitim merkezi de bu işi veren firmalar la çalışma k istiyorum evden iş yapabilir im bütün teknikleri çok güzel yaparım beyaz iş Çin işi kum idi vb

  2. 9 sene dikiş nakiş işi yapdim. El becerim var. Dikiş nakiş makinede var acil işe ihtiyacim var

  3. Evde dikiş nakiş işi yapılır acil iş ihtiyacım var uygun fiyata temiz iş yapılır

  4. El becerim var.katolog satisi haric evde utu duz dikis vs yaparim donmenizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares