Evde Ek İş Takı Yapımı Bütçenize Katkı İçin

Konuyu Paylaş

Evde Ek İş Takı Yapımı– Zaman zor zaman arkadaşlar artık iki maaş bile yetmeyebiliyor ki tek maaş ve asgari ücretle çalışanları düşünemiyorum. Artık biliyorsunuz belki evde ek işler çoğaldı. Hani evden çıkamayanlar için herhangi bir eğitimi işi olmayan hanımlar için, çoluk çocuklu olup evden çıkamayanlar özellikle ev hanımları için harika gelir sağlayabilecekleri işler çıktı piyasaya. Bunlar hani örneğin bebek bakmak, evde ütü yapmak, takı tasarımı gibi gibi ilk aklıma gelenlerdi. Hani zor durumda olan çoktur diye düşünüyorum biz bile zor zamanlardan geçtik bir de ikiz çocuk olunca yetişmiyor kesinlikle paranın da değeri kalmamış vallahi. Eee ne yapacaksın o zaman evin bütçesine katkı sağlamak en azından bir açığı kapatmak harika bir şey olurdu. İşte özellikle elinden gelen hanımlar için evde takı tasarımı yapmak güzel bir iş fikri olabilir diye düşündüm.Aslında evde iş imkanı hem çalışan ev hanımının hem de işverenin işine geliyor. İş yapan hem ev ortamında rahat iş yerine gitmeden iş yapıyor hem de işveren ayrıca bir işçiye daha sigorta ödeme derdinden kurtuluyor. Böylece firmalar iş yerleri evde çalışabileceklere iş veriyor çalışmak isteyen ek iş yapmak isteyenler de bu sayede iyi paralar kazanabiliyor aslında. Evde ek iş niyetine yapılabilecek bu tür ek işlerde 500tl den 2000tl ye kadar ciddi paralar kazanılabilmektedir. Aslında sadece kendiniz değil bir arkadaşınız olur evde yaşayan diğer bireyler bile bu ek işe yardımcı olarak daha fazla para kazanımı sağlanabilir. Özellikle takı tasarımı konusunda becerikli iseniz bu size artı olacaktır ki severek yaparken aynı zamanda işin ucunda iyi paralar da kazanabilirsiniz.


Ha şunu da belirtelim ki bu konunun altından iş istediğinizi yazabilirsiniz yorum olarak ama biz iş veren değiliz. Biz bu iş nasıl yapılır ne kadar kazandırır gibi size bilgi veriyoruz. Ne iş veriyoruz ne de aracılık yapıyoruz bunu da not düşelim. Evde takı takmak işi zevkli bir iş olsa gerek en azından çocukları okula gönderdiğinizde oturun işin başına rahat rahat ek işinizi yapın. Evinize ciddi manada katkılar sağlayabilirsiniz.

16 Replies to “Evde Ek İş Takı Yapımı Bütçenize Katkı İçin”

  1. Ben gebzeden yazıyorum bu ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  2. Edirne kesan da oturmaktayim grubumuz var hizli is yapiyoruz bizede donus yaparsaniz sevinirim ev hanimiyiz

  3. elim çok hızlıdır bolca boş vaktim var evde yapılacak bu tür işleri yapabilirim. k.Maraşta oturuyorum cvp atarsanız sevinirim..

  4. Kayseride yaşıyorum. Benimle birlikte iş yapacak beraber yaşadığım iki kişi daha var. Temiz ve hızlı çalışırız. Tüm günümüz boş. Ayrıca kendimde takı tasarlıyorum elim yatkındır.

  5. Hayırlı günler dilerim bnim bu işte tecrübem var elimde hızlı cocugumda yok çok çabuk yapabilirim

  6. Hayırlı günler bnim bu işte tecrübem var elimde hızlı cocugumda yok çok çabuk yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares