Evde Ek İş Takı Yapımı Bütçenize Katkı İçin

Konuyu Paylaş

Evde Ek İş Takı Yapımı– Zaman zor zaman arkadaşlar artık iki maaş bile yetmeyebiliyor ki tek maaş ve asgari ücretle çalışanları düşünemiyorum. Artık biliyorsunuz belki evde ek işler çoğaldı. Hani evden çıkamayanlar için herhangi bir eğitimi işi olmayan hanımlar için, çoluk çocuklu olup evden çıkamayanlar özellikle ev hanımları için harika gelir sağlayabilecekleri işler çıktı piyasaya. Bunlar hani örneğin bebek bakmak, evde ütü yapmak, takı tasarımı gibi gibi ilk aklıma gelenlerdi. Hani zor durumda olan çoktur diye düşünüyorum biz bile zor zamanlardan geçtik bir de ikiz çocuk olunca yetişmiyor kesinlikle paranın da değeri kalmamış vallahi. Eee ne yapacaksın o zaman evin bütçesine katkı sağlamak en azından bir açığı kapatmak harika bir şey olurdu. İşte özellikle elinden gelen hanımlar için evde takı tasarımı yapmak güzel bir iş fikri olabilir diye düşündüm.Aslında evde iş imkanı hem çalışan ev hanımının hem de işverenin işine geliyor. İş yapan hem ev ortamında rahat iş yerine gitmeden iş yapıyor hem de işveren ayrıca bir işçiye daha sigorta ödeme derdinden kurtuluyor. Böylece firmalar iş yerleri evde çalışabileceklere iş veriyor çalışmak isteyen ek iş yapmak isteyenler de bu sayede iyi paralar kazanabiliyor aslında. Evde ek iş niyetine yapılabilecek bu tür ek işlerde 500tl den 2000tl ye kadar ciddi paralar kazanılabilmektedir. Aslında sadece kendiniz değil bir arkadaşınız olur evde yaşayan diğer bireyler bile bu ek işe yardımcı olarak daha fazla para kazanımı sağlanabilir. Özellikle takı tasarımı konusunda becerikli iseniz bu size artı olacaktır ki severek yaparken aynı zamanda işin ucunda iyi paralar da kazanabilirsiniz.


Ha şunu da belirtelim ki bu konunun altından iş istediğinizi yazabilirsiniz yorum olarak ama biz iş veren değiliz. Biz bu iş nasıl yapılır ne kadar kazandırır gibi size bilgi veriyoruz. Ne iş veriyoruz ne de aracılık yapıyoruz bunu da not düşelim. Evde takı takmak işi zevkli bir iş olsa gerek en azından çocukları okula gönderdiğinizde oturun işin başına rahat rahat ek işinizi yapın. Evinize ciddi manada katkılar sağlayabilirsiniz.

20 Replies to “Evde Ek İş Takı Yapımı Bütçenize Katkı İçin”

  1. Eskişehir deyim çok iyi bildiğim bir iştir yardımcısı olurmusunuz

  2. Evimde ek işyapmak istiyorum senelerdir el işi yaptım dışarıya yardımcı olursanız sevinirim bu oğlumun tlf ulaşır sanız sevinirim boncuk işleme hepsini biliyorum

  3. istanbul çağlayan daha önceden takı işi yapmışlığım vardır

  4. Böyle paylasimlarla dolu heryer ne cevap veren var ne iş
    Bir sürü yorum ise ihtiyacı olanlar bende yazdım cevap verilmiyor neden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir