Evde Etiket Yapma İşi Ne Kadar Kazandırır

Konuyu Paylaş

Evde Etiket Yapma İşi– Yine evden ev konforunda yapılabilecek en güzel kolay işlerden biri ile karşınızdayız. Evde etiket yapma işi. Her geçen gün diyorum acaba bugün hangi yeni işle karşılaşırım derken hemen bir yenisi önüme çıkıyor. Bu da aslında bu işlerin çok fazla tercih edilmesi ile alakalı. İşte insanların paraya ihtiyaçları olması tek maaşın aslında giderleri karşılayamadığı bir ülkedeyiz şuan. Maalesef ki hayat şartları gereği her geçen gün pahalıya giden hayat ihtiyaçların çok aşırı artması en basit örneği ile mutfaklar hanımların ilgi alanıdır ki bu alanda feci şekilde paraların harcandığını söyleyebilirim. Bir ürün çıkar belki gereksizdir bile ama bunu almak mutfağımızda durması bile önemlidir bizim için. İşte aslında böyle şeylere para harcayanlar bir tarafa bir de hayatın tam içinde ortasında bulunan geçim derdi nedir bilen giderlerle gelirleri eşleştiremeyen yüz binlerce aile var.Aslında bu evden ek işlerin çıkması da bir nevi kanayan yaralara merhem sürmek oldu diyebiliriz. Her gün ev işi çocuk çolukla ilgilenen ev hanımları özellikle bu işlere rağbet edenlerin çoğu kısmını oluşturuyorlar. Bunun gerisinde kalan üniversite öğrencileri, işsizler de bu işlerle ilgilenenler arasında. Üniversite öğrencileri de hem okuyup hem harçlıklarını çıkarmak için tercih ediyorlar bu işleri. Hem okul sonrası part time bir iş yerinde çalışıp yorulmak yerine ev konforunda belki ev arkadaşları ile bir araya gelip evden yapılan işlerden para kazanarak harçlıklarını çıkarabilir ev kiralarını rahatlıkla ödeyebilirler.


Bu etiket işi nasıl yapılıyora gelirsek eğer bu mağazalarda görmüşsünüzdür ki kıyafetlerin üzerinde çengelli iğne ile etiketler görürsünüz üzerinde ölçüler fiyat ya da özellikle ürünün markası filan yazılı olur. Sizin işinizde aslında bu etiketleri çengelli iğnelerle ürüne eklemek. Firma size gerekli malzemeleri gönderip nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi verecek ve size denilen zamanda da işi teslim etmeniz gerekecek. Etiket işinden ortalama ilk zamanlarda 300 gibi ücret alırken eliniz hızlandığında bu ücret iki üç katına çıkarabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan evde sayı fasulyesi paketleme işini inceleyebilirsiniz.

32 Replies to “Evde Etiket Yapma İşi Ne Kadar Kazandırır”

  1. Etiket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  2. Bu işe ihtiyacım var elim çok hızlıdır sizi mahçup etmem yeterki yardımcı ılum anlara yenimahalleden yazıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares