Evde Havlu Süsleme İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanırım

Konuyu Paylaş

Evde Havlu Süsleme İşi– Şimdiye kadar sizlere evde yapılan bir çok iş tanıttık eminim herkes ihtiyacı olan ek geliri istediği yakın bulduğu işlerden kazanmaya başlamıştır. Özellikle şimdi de daha çok hanımlara yakışır bir iş tanıtmaya çalışacağım. El becerisi olan özellikle el işi nakış ya da işleme yapabilen bu işi seven hanımlar bu işe bayılacak. Zaten nedir hem ev konforunda hem de sevdiğiniz bir işi yaparak para kazanmak sizin için harika olacaktır. Boş durmak ya da sadece ev işleri ile vakit geçiyor hayatınız monoton bir hale geldiyse bu evden ek işler hayatınızı değiştirecek hem de para kazanmış evinize katkı sağlamış olacaksınız. Size evde havlu süsleme desem ne düşünürsünüz? Acaba yapabilir miyim diye sorarsınız sanırım ya da ne kadar kazanırım? öyle değil mi? Size tüm ayrıntıları yazımızda vereceğim.Evde havlu süsleme hanımlara çok yakışacak bir iştir. Fabrikaların makinelerin de yapamadıkları işler var. Özellikle el becerisine insan gücüne dayalı işler var ki işverenler daha çok böyle durumlarda hem hanımları hem de ev hanımlarını tercih ediyor. İşte ev hanımları için yeni bir iş fırsatı daha. Anlaştığınız firmanın size göndereceği malzemelerle havluları güzelce süslüyorsunuz. Verilen sürede havluları bitirip teslim ediyor ve paranızı gıcır teslim alıyorsunuz. Özellikle işte firmaların evde işsizlere imkan vermesi ile çoğalan evden işlerle çoğu aile daha ferah bir geçim ve ekonomi içine girmekte. Hal böyle olunca bu evden ek gelir sağlanan işler artmakta. Hiç aklınıza gelmeyen işler bile evden yapılabilmekte. Tabii beylere de evden çalışma imkanı veren işler var. Örneğin evde üçlü priz montajını beyler de yapabilmekte. Tek başınıza zor gelirse grup ekip halinde de bu işleri yapabilirsiniz. Çünkü firma size yapmanız gereken ürünleri toplu halde gönderdiği için tek kişi bazen altından kalkamayabilir.


Yukarıdaki gördüğünüz örnekte gibi el becerisi insan gücü isteyen bir iş havlu süsleme işi. Hanımlar eğer bu iş tam benlik diyorsanız bence fırsatı kaçırmayın. Sosyal medya hesaplarından evden iş imkanı evden ek iş olarak girdiğinizde bile karşınıza çıkan sayfalara yorum bıraktığınızda size dönüş sağlanacaktır. Ayrıca yazımızın hemen altına yoruma mail adresinizi bırakarak yine firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Telefon numarasını şu yüzden yazmayın diyorum kötü niyetli kişiler tarafından kötüye kullanılmamasını dikkate alıyoruz.

49 Replies to “Evde Havlu Süsleme İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanırım”

  1. Daha once benzerini yapmistim. Verimli olacagima inaniyorum iletisime gecerseniz sevinirim. İzmir cigli

  2. Size nasıl ulaşabilirsiniz bilirim daha açık bilgi verilirse ben havlu işleme ıhlamur paketleme ile ilgileniyorum lütfen geri dönüşüm yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares