Evde Kına Paketleme İşi Ücreti Nasıl Yapıldığına Dair Önemli Bilgiler

Konuyu Paylaş

Evde Kına Paketleme İşi Ücreti– Kına bizim kına gecelerimizin vazgeçilmez bir parçası olmuştur dolayısı ile kınalara rağbet çoktur. Sünnetlerde, evlilik için kına gecelerinde gerekse asker kınalarında kına olmazsa olmaz. O kına yakılacak arkadaş. Onun bizim milletimizdeki yeri büyük kına hem doğal hem de artık vazgeçemediğimiz geleneklerimizden. Evde yapılabilen işlerden biri de hem kolay hem de kazançlı en çok tercih edilenlerden biri kına paketleme işi. Her yıl olduğu gibi bu yılda kına paketleme yine revaçta olacak çünkü elhamdülillah askerimiz düğünümüz kınamız sünnetimiz bitmez asla bizim. Bunların gururu ile yaşarız milletçe de. Askere uğurlanırken bir delikanlı kardeşimiz adettendir ellerine kına yakıp göndermek.İşte toplu davetlerde kına geceleri için kına paketleme yapıyorsunuz bu işte. Kına paketleme işi de davetiye katlama işi gibi popüler işlerden. Yine evde nikah şekeri yapma işi de epey zevkli incelemenizi tavsiye ederim. Kına geceleri davetlerinde toplu olarak kına paketleri dağıtılır bunu da kendileri yapmak yerine bu işi yapan firmalara verirler işte bu firmalar da evde yapılabilen bir iş olduğundan bu tür işleri evde yapmak isteyenlere vermektedir. Kolay bir iştir kolay olduğu kadar zevkli de olduğunu düşünüyorum. Bu tür iş veren firmalar bu işi verirken ücret konusunda da mutlaka sizi bilgilendirir ve gerekli tüm malzemeleri size sunar içine bir adet örnek paketleme de konulabilir siz buna uygun şekilde diğer paketleri gerçekleştirirsiniz. Yani aslında işiniz çok basit herhangi bir eğitim ya da beceri olması gerekmiyor.


Kına paketleme işi ücretleri dediğimiz gibi işe başlanmadan firma ile anlaşılmalı sonradan fiyat değişikliği yapılmaması için önceden bu konunun anlaşılması gerekir. Büyük ihtimal dediğim gibi paket sayısınca para alırsınız. Tabii kına paketleme hanımlar tarafından da kolay ve zevkle yapılabilecek bir iş özellikle ev rahatlığında daha da zevkle yapacağınızı düşünüyorum. Ev hanımlarının özellikle de kendi paralarını kazanıp ayaklarının üzerinde durması gibisi yok. En azından evinizin kendinizin çocuklarınızın bir ihtiyacı bir açığı bile kapatmak çok rahatlatacaktır.

21 Replies to “Evde Kına Paketleme İşi Ücreti Nasıl Yapıldığına Dair Önemli Bilgiler”

  1. Evde 3 kişiyiz yeterli vaktim var istanbul bostancı geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Istanbul avcilarda oturyorum eve is almak istiyorum daha öncede yaptığım icin hizli ve pratigimdir. Verilen isi kisa sürede yapılacağımdan eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares