Evde Kurdele İşi Nasıl Yapılır İlgililere Ek Gelir Sağlayacağı Bir İş

Konuyu Paylaş

Evde Kurdele İşi Nasıl Yapılır– Belki okul okuyamadınız bir meslek sahibi olamadınız üzülmeyin hanımlar sizin artık ev hanımlığından terfi etme zamanı geldi. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz evden yapılan işlerde gayet güzel paralar kazanılabiliyor hem de eğitim ya da diplomaya ihtiyaç duyulmadan. Herhangi bir iş semineri eğitimi almanıza gerek olmayacak bu işler için biraz el hızlılığı biraz gayret ile güzel paralar kazanıp artık siz de güzel işler yapabilirsiniz. Özellikle insanın kendi parasını kazanması kadar güzel bir şey yok hanımlar bu 1000 tl de olsa 100 tl de olsa sizin paranız ve emin olun ne kadar kazanırsanız kazanın bunun gururunu yaşayacak evinize katkı sağlamak çok hoşunuza gidecek. En azından belki evin bir ihtiyacını karşılayarak biraz olsun nefes almasını sağlayabilirsiniz eşinizin de. Evde davetiye katlama işini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.Bu tür işler veren firmalarla anlaşmak hemen para kazanmak için bir seçenek. Biraz bu işe zaman ayırmak ve el beceriniz gelişip hızlandığında bu tür işlerden iyi paralar kazanılabilir. Bu tür işlerden hanımlar genelde 300- 1000 tl arası para kazanıyorlar. Sizin bu işe verdiğiniz zaman da önemli tabii. Hatta tek başınıza değil bir grup şeklinde yapıp parayı bölüşebilirsiniz de. Bence firmalar bu şekilde grup şeklinde çalışanları ilk tercihleri arasına koyacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca işveren firmalara önceki deneyimlerinizi çalıştığınız işleri de bildirin faydası olacaktır. Kurdele yapımı ilginizi çekiyorsa bu işin nasıl yapıldığına dair de sizlere fikir sunacağım sizler için araştırdım hanımlar. Kurdela yapmak için anlaştığınız firma size malzemeler ile birlikte yapacağınız kurdela gibi bir örnek ya da bir kitapçık gönderebilir. Siz malzemelerden onun aynısından üreteceksiniz. İşte gayet basit yani herhangi bir üstün beceri eğitim filan almaya gerek yok. Yine en popüler konularımızdan olan evde ütü yapma işini inceleyebilirsiniz.


Kurdela yapmak hiç te zor değil hanımlar ucunda para olduğu için inanın en zoru bile öğrenilip yapılabilir hele ki paraya ihtiyacı olanlar için. Günümüz şartlarında emin olun ikinci bir ek gelire ihtiyaç var çünkü memleketin durumu malum her geçen gün doları eurosu yükselmekte haliyle paramız her geçen gün değer kaybetmektedir, insanlar güç bela geçinebilmektedir. Kurdela işini daha çok hanımlar tercih edecektir kurdela yapımı veren firmalar sizden kıyafetler davetiyeler oyuncaklar ya da tokalar gibi çeşitli alanlar için kurdela yapmanızı isteyecektir ki dediğim gibi yaptıracakları kurdeladan örnek göndereceklerdir. Her şey çok basit zaman ve alışmak sonunda siz de artık bir iş kadını olabilirsiniz.

 

9 Replies to “Evde Kurdele İşi Nasıl Yapılır İlgililere Ek Gelir Sağlayacağı Bir İş”

  1. Fiyonk paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır çok ihtiyacım var acil donus yaparsanız sevinirim

  2. Banada dönüş yaparsanız çok sevinirim bilgi almak istiyorum

  3. Kurdela vesaire Bu tarz işleri severek yaptığım için ,dikiş nakış bilgilerim olduğu için 5 sene çeşitli ismek kurslarında teknikler öğrendiğim için
    Yapacağıma inanıyorum ve beklıyorum

  4. Evde yapılabilecek her türlü işe hazırım.Her iş elimden gelir.Elim hızlıdır.41 yaşında ev hanımıyım.4 kız annesiyim.Kız Meslek Lisesi mezunuyum.El işleri eğitimim var.Müsait zamanım çoktur.İşe gerçekten çok ihtiyacım var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.Antalya Manavgatta oturuyorum.

  5. Ben de istiyorum kurdela işinden yapmak istiyorum çok ihtiyacım var banada gönderin oturduğum yer izmir /bayraklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares