Evde Muhasebe İşi Yaparak Para Kazananlar Evde Muhasebecilik Nasıl Yapılır

Konuyu Paylaş

Evde Muhasebe İşi– Hesap kitap işleri denince akla ilk muhasebe gelir sanırım değil mi? Parasal konular giderler gelirler hesaplar sayısal zekaya sahip insanların yaptığı iştir muhasebe. Muhasebe önemli bir koldur ki her alanda her iş için önemli yere sahiptir. Muhasebesiz bir iş yeri olmaz. Aslen benim mesleğim de muhasebe ama daha önce hiç işimle ilgili çalışmadım ne tuhaftır ki 🙂 Bu işi sanırım fazla sevmiyorum ben. Ama tabii çalışıp bu işten para kazananlar çok fazla. Artık bir baktım ki evden de muhasebe işi yapanlar varmış. Valla bu teknoloji internet sayesinde sanıyorum evden işler yürütülebilecek gibi görünüyor. Aslında ne güzel olurdu kahvaltını yap işinin başına evinde geç para kazanmaya başla ayrıca ne trafik kalır ne yoğunluk dışarıda. İnsanlar sabah sabah işe geç kaldım derdi olmadan işlerini yapabilecek parasını kazanabilecek. Muhasebe gibi bir bileziğiniz varsa mutlaka değerlendirin. Özellikle şuan herhangi bir iş yerinde çalışamayacak olanlar evinden bu işi değerlendirebilirler.Evde muhasebe işi ile ek gelir elde edilir mi diye sorarsanız bu işi yapanlar var tabii de ek gelir oluyor. Belki tam anlamıyla maaş alınmaz ama bir açığı kapattığını açıkça söyleyebilirim. Muhasebe işi için her önüne gelen de bu işi yapamıyor maalesef. Evde muhasebe işi için belgeniz diploma daha önce çalışmış olduğunuz yer varsa bununla ilgili bilgi ve muhasebe kurslarına katıldıysanız belgeleri olmalı. Bu işi yapmayan ve bu bölümle alakası olmayan biri için bu iş yapılması zordur. Sürekli rakamlarla uğraşıldığı için en ufak bir virgül bir sıfır tamamen hesapları değiştirebilir. O yüzden tecrübe önemli. Evde muhasebe işi biraz daha eğitim ve tecrübeye dayalı diyebiliriz. Ek gelire ihtiyacınız varsa yeni doğum yapmış ve işten ayrılmışsanız bebeğiniz varsa evde part time bile ek gelir elde edebilirsiniz bu işten.


Evde muhasebe işinden ne kadar para kazanabilirsiniz? Nihayetinde anlaştığınız firma ile ücret konusunda konuşmalısınız ve tabii kazanacağınız miktar biraz da size kalır. Sizin ne kadar çalışacağınız kaç yerin muhasebesini tutacağınız filan miktarı belirleyecektir. Bu işten evde 500 de 1000 de hatta daha fazla paralar kazanabilirsiniz. İnternet aslında bu yönden çok iyi bir kaynak doğru kullanıldığında tabii. Sosyal medyadan filan bu tür iş veren firmalarla karşılaşıp anlaşma sağlayabilirsiniz.

One Reply to “Evde Muhasebe İşi Yaparak Para Kazananlar Evde Muhasebecilik Nasıl Yapılır”

  1. Anadili seviyesinde Almanca konuşuyorum 40 sene Almanya’da yaşadım.alma yadaykende çevredeki eşlere dostlara gelen mektuplarını türkçeye çevirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares