Evde Mum İşi Yaparak Para Kazanmak Mümkün mü?

Konuyu Paylaş

Evde Mum İşi– Evde yapılan işlere ek olarak mum işi evde nasıl yapılır nasıl para kazanılır bilgi vermeye çalışacağız. Herkesin ilgisi becerisi farklıdır evden yapılabilen işlerde de böyle oluyor ki kiminin yemek yapmada kiminin ütüde becerisi el yatkınlığı olabilmekte. Aslında konu para kazanmaksa ve ona ihtiyacınız olduğu bir dönemse bazen işe bile bakmadan kabul edebiliyorsunuz. Günümüzde son yıllarda özellikle evden para kazanma tam zamanlı ya da part time şekilde para kazanabileceğiniz işler ortaya çıktı. Tabii ev konforunda rahatlığında işin zamanı size kalmış ama şu önemli ki verilen işi yetiştirmek ve zamanında vermek adına planlı çalışmak da esas alınmalı. Evde çalışmanın en güzel yanı çocuklarınızın başında duruyor olabilmek ve istediğiniz zaman işe başlayabilmenizdir sanıyorum.Mum işi veren firmalar  ya hediyelik olarak dekoratif mumlar tasarlamanızı isteyecek ya da normal mumlardan yapmanız istenecektir. Aslında evde mum yapmak için gerekli malzemelerle internetten kolayca bulabileceğiniz videolar sayesinde mum nasıl yapılır nasıl şekil verilir öğrenebilirsiniz. Ama anlaştığınız firmalar gerekli malzemeleri gönderip istenilen modellerde mumlar yapmak ya da başka bir şekilde hazır mumları paketleme işini yapabilirsiniz. Becerinize ve size yakın gelen işe göre tercihinizi yapabiliyorsunuz bu konuda aslında asıl iş firmalara ulaşmak ve iş almak. Burada işte yorum altına mail adresinizi yazmanızla bu tür firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.


Tek maaşla ev geçindirmek zor ki bu dönemde daha da zor. İnsanların zengini en zenginken dar gelirlisi de en zor geçineni. Onun içindir ki bu adaletsiz dünyada daha iyi şartlarda çalışmak için iki maaş önemli. Evden yapılan işlerle biraz olsun nefes alabilirsiniz. Çok yüksek kazanımlar olmaz belki ilk başlarda ama açığı kapatmak bile bir şeydir. Çocuklarınızın ihtiyaçları onların istediklerini alabilmek için kazandığınız ek iş ile daha rahat bir yaşam sizi bekliyor. Mum paketleme de mum yapma işi de zevkli olduğunu düşünerek sizinle paylaşmak istedim. Özellikle ev hanımı bayanların ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için harika fırsattır evden yapılan işler mutlaka siz de bir yerden başlamalısınız. Buradan da bir önceki yazımız evde terzilik işi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

19 Replies to “Evde Mum İşi Yaparak Para Kazanmak Mümkün mü?”

  1. İstanbul’da oturuyorum. Evde tel toka paketleme işini 2 çocuğumla birlikte sabırla yapabiliriz.

  2. Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen arayın yada yazın lutfen paketleme olur kartvizit katlama iplik temizleme kına paketleme mandal kürdan gibi paketleme olur lütfen yardımcı olursaniz sevinirim telefon numaram 0530 131 41 07 antalyada ikamat ediyorum

  3. Merhaba

    Evde yapılabilecek davetiye katlama, mandal yapımı,mum yapımı v.s. gibi ek işler veren firmaların İhtiyaç anında aşağıdaki mail adresinden bana ulaşmalarını rica ediyorum.
    Mailden sonra hakkımda gerekli bilgiler kendilerine sunulacaktır.

    Antalya

  4. Evde çalışmak istiyorum başarılı olacağıma inanıyorum.yardimci olursanız çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares