Evde Nikah Şekeri Yapma İşi Çok Zevkli mi Zevkli Bir İş

Konuyu Paylaş

Evde Nikah Şekeri Yapma İşi– Nikah şekeri işi denince aklıma hemen Neşeli Günler filminde Şener Şen’in Ziya karakterinin düğüne gidip farklı farklı karakterlere bürünüp nikah şekelerini toplayıp satması geldi:) Filmin en komik sahnelerinden biriydi bence. Düğünlerin vazgeçilmez ikramlarıdır hem de çifte ait bir anı olarak saklanmaktadır nikah şekerleri. Eskilerden beridir de bir gelenek olmuş artık nikah şekerleri. Düğün hazırlıkları denince nikah şekeri hazırlatmak da liste içinde yer alıyor. Evde oturup sevdiğiniz dizi eşliğinde nikah şekeri yapmak bence çok zevkli keyifli geliyor kulağa. Hem para kazanın hem sevdiğiniz zevkli bir işi yapın. Nikah şekerleri mutlaka çok örnek görmüşsünüzdür ki anlaştığınız firmalar da size bu tür süslemeli nikah şekerleri yaptıracaktır. 

Çoluk çocuk yüzünden dışarıda çalışmaya vakit bulamıyorsanız evde çalışmak sizin için çok uygun olacaktır. İstediğiniz saatler aralığında çalışmak için buna sizin karar veriyor olmanız da çok güzel bence. Tabii anlaştığınız zaman içinde size verilen işleri bitirmek kaydıyla. İster gündüz kendi işlerinizi yapın gece mesaisi yaparak çocuk çoluk uyuduktan sonra işlerinizi halledin. Ev konforunda çalışma saatlerinin esnekliği size kalmış. Nikah şekeri işini yaparken belli bir tecrübe ya da beceriye ihtiyaç duymazsınız en güzeli de bu. Yani işe başlamadan bir seminerdir ya da iş ile ilgili eğitim almanıza da gerek yok. Eliniz hızlı değilse de bir zaman sonra eliniz alışıp hızlanacaksınızdır. Tabii firma ile anlaştığınızda firma size yaptıracağı nikah şekerlerinin en ham maddesini ve bir de örnek göndermekte.


Bu işe alıştığınızda da ciddi paralar kazanabilirsiniz. Artık kendi paranızı kazandığınız için hem mutlu hem de bunun gururunu yaşayabilirsiniz. Hep hanımlar diyoruz ama beyler de bu işleri yapabilirler tabii. Bu tür firmaların sizi bulabilmesi için konumuzun hemen altındaki yorum bölümüne mail adresinizi yazarak firmaların sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Size gönderilen örnek işinizi daha çok kolaylaştıracak bir postada farklı modeller değil hepsi aynı olacak şekilde olacağı için işiniz daha kolay eliniz de daha da hızlanacaktır. Evde boncuk işi ve evde ek iş takı tasarımı işini de inceleyebilirsiniz. Bu tür tasarımlar dikkatinizi çekiyorsa tam sizlik işler olabilir. Özellikle hanımların daha çok ilgisini çekecektir bu tür işler diye düşünüyorum. Kışın boş zamanları değerlendirmek aynı zamanda para kazanmak aklınızdan geçiyorsa hemen işe başlama zamanı.

101 Replies to “Evde Nikah Şekeri Yapma İşi Çok Zevkli mi Zevkli Bir İş”

  1. Istanbulda yasiyorum bende nikah sekeri isi yapmak istiyorum ihtiyacim var hemde cokk

  2. Merabalar Ankarada yaşıyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

  3. Ankara da yaşıyorum nikah şekeri işi yapmak istiyorum geri dönüş yapın lütfen

  4. Bu isi yapabilecegimi düşünüyorum önceden bir tecrübem var ve bu işe çook ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir