Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Para Kazandıran Bir İş

Konuyu Paylaş

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi– Evden iş arayanlar şimdi de sizlere evde plastik bardak paketleme işinden söz edeceğiz. Aslında evden yapılan her türlü işleri görüyorsunuz ki insanların hayatlarında her alanda kullandıkları malzemeler ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Plastik bardaklar da bunlardan biri. Tek kullanımlık olarak kullandığımız plastik bardaklar dışarıda piknikte filan çok işe yarıyor. Hem yıkamaya gerek yok zahmetli değil hem de tek kez kullan at şeklinde hem de ucuz yani. Cam bardaklara göre tabii sağlıklı olmadığını söyleyebilirim ama tek kullanımlık olarak kullanırsanız bence daha iyi olacaktır. İşte plastik bardaklar da aslında en çok ihtiyaçlar arasında. Evet hanımlar beyler artık geçim zor hale geldi. İnşallah çok eski yıllara o tüp kuyrukları ekmek kuyrukları zamanına dönmeyiz ama durum yine de çok iyi değil. Bir maaş bir evi geçindirmeye yetmiyor. İhtiyaçlar çoğaldığı için de alınan maaşlar bunu karşılamıyor.Aylık ihtiyaçlara alınan tek maaşla yer verilemezken ancak bu giderleri karşılamakta kimi zaman çocuklarımıza karşı da kendimizi mahcup hissederiz. İstediğini alamamak ya da çocuğumuz için en iyisini isterken alamamak da anne babaları üzer. Peki evde plastik bardak paketlemeyi nasıl yapacaksınız? Belki şuan gözünüzde canlandı ama ben tam anlamıyla anlatmak istiyorum. Plastik bardak paketleme işi veren firmalardan biri ile öncelikle iletişim haline geçiyorsunuz. Anlaştığınız üzere firma size paketleme yapacağınız plastik bardakları toplu şekilde gönderecek ve paketleme yapmanızı isteyecek. Siz bu plastik bardakları paketlerine sayılı şekilde 10 ar 20 şer şekilde istenilen sayı grupları olacak şekilde paketlemeniz gerekiyor. Özellikle restoranlar, lokantalar, düğün organizasyon işleri ile uğraşan firmalar bu plastik bardaklarla çok işleri olduğundan evden bu işi yaptırmak isteyeceklerdir.


 

Kazanacağınız para miktarı ise 500-2000 tl arası işi yapmanıza göre de değişecektir. Aslında karlı ve güzel kolay bir iş diyebilirim. Son yıllarda evden ek işler oldukça artmış durumda siz de arıyorsanız bu tür iş hemen yazımızın altındaki yorum bölümünden mail adresinizi yazarak plastik bardak paketleme işi yaptırmak isteyen firmalar sizinle iletişime kolayca geçebileceklerdir. Yine belirtmek isterim ki tc no ya da telefon belirtmeyiniz.. Bu arada evde havlu süsleme işi ile ilgili yazımızı okumayı unutmayın.

485 Replies to “Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Para Kazandıran Bir İş”

  1. Evde yemeķ yapmak ütü yapmak bardak paketleme kısacası bu gibi evde yapAcağım iş istiyorum iş yerimi kapatmak zorunda kalınca borçlar birikti şimdi evde para kazanacağım iş arıyorum

  2. Evde plastik bardak paketleme işi için nereyi aramalıyız gerekli telefonları paylaşırmısınız

  3. Evde yapabileceğimiz plastik bardak paketleme kürdan paketleme ,çorap işi gibi işleri yapabiliriz evde kalabalığız iyi iş çıkarırız.

  4. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Eryaman da ikamet ediyorum iyi günler

  5. Merhabalar,

    İzmirdeyim. Eve iş veren hangi firmalar var ise dialoga geçmek istiyorum. Lütfen bilgilendirin.

  6. Evde bardak paketlemek istiyorum yardımcı olursanız sevınırım Antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir