Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Veren Firmalar

Konuyu Paylaş

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi– Evden iş konusunda çok fazla mesaj alıyoruz ve biz sizlere daha fazla evden işleri tanıtmaya devam edeceğiz. Şimdi de belki de hiç duymadığınız bir işi sizlere tanıtacağım. Evde sayı fasulyesi paketleme işi de mi varmış diyebilirsiniz. İşte aslında ufak tefek görünen işler hep ev hanımları ve evde iş yapmak isteyenlere verilmek isteniyor. Şu zamanda gerçekten insanların bir isteği ve dileği işten yana olacaktır. Hele bir maaş yetmeyen aileler tek maaşla geçinmek oldukça zor iken iki iş birden yapmak hiç te zor gelmeyecektir bu. Aslında her şeyi çocuklarımız için yapmıyor muyuz onların daha iyi bir eğitim alması daha rahat yaşaması ve geleceğini garanti altına almak adına çocuklarımıza birikim yapmak ek işlerle evden yapılacak işlerle mümkün olabilir.En çok sorulanlardan biri bu firmalara nasıl ulaşırız. Herkesin alanına becerisine uygun evden işler var önemli olan da firmalara nasıl ulaşıp bu işleri alırsınız? Firmalar sosyal medya üzerinde çok dolandıkları için mutlaka bilgilerinizi telefon numarası ve kimlik numarası bırakmanızı önermiyorum mail adresinizi bırakabilirsiniz ilanların yorum bölümüne. Bu sayede firmalar da sizleri kolaylıkla bulup iletişime geçeceklerdir. Şimdiye kadar paylaştığımız evden işler konumuzda evde yapılabilecek basit ama kazançlı işler paylaştık. İşte kürdan paketleme, davetiye dir kına paketlemedir plastik bardak paketlemeye kadar yüzlerce işler bulunmakta. Evde sayı fasulyesi paketleme de bu işlerden sadece biri.


Sayı fasulyeleri denince eminim aklınızda canlanıyor hemen özellikle küçük çocuklarınız varsa bu konudan haberdarsınızdır. İşiniz minik sayı fasulyelerini paketlemek. Hatta bu fasulyeler hayalinizde canlandıysa mutlaka renkli olduklarını da hatırlamışsınızdır. Bu renkli fasulyeler her kutuda farklı renkler çıkardı hatırlıyorsanız. İşte siz de çocuklar için her kutuya belli sayıda ama farklı renklerden koymanız istenecektir. Okula ilk başlanılan yılların en eğlenceli matematik olarak aklımda kalan minik renkli sayı fasulyeleri ile sayı saymak dışında ne oyunlar da oynardık. Sayı fasulyesi paketleme işi de hiç zor bir iş değil eliniz hızlı olması yeterli olacaktır bu iş için.

168 Replies to “Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Veren Firmalar”

  1. Evde sayı fasulye veya plastik bardak paketeleme istiyorum

    SAMSUN da yaşıyorum

  2. Evde sayi fasulyesi paketleme isini yapabilirim lutfen geri dönüş yaparsaniz sevinirim. Istanbul sultanbeyli

  3. Adım Rukiye Deniz Mersin de yaşıyorum evliyim 2 çocuğum var kirada oturuyorum fasulye paketleme kürdan bardak terlik sabun gibi paketlemeleri yapabilirim birine muhakkak ihtiyacım yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir