Evde Yemek İşi Yapmak İstiyorum Diyenler Burada mı?

Konuyu Paylaş

Evde Yemek İşi Yapmak İstiyorum– Hanımlar her gün belki de kaç çeşit yemek yapıyorsunuz çoluk çocuk da kalabalık bir aile iseniz sayısını siz bile bilmiyorsunuz belki yaptığınız yemeklerin. Yemekleriniz seviliyorsa yemek yapmaktan ayrıca zevk alıyorsanız bu iş tam size göre hanımlar. Yemek yaparak para kazanmak hem de evde yapacak ev konforunda para kazanabilirsiniz. Yemekleriniz artık evden dışarı çıksın aynı zamanda düzenli bir maaşınız olsun istemez misiniz? Bu konuda evde yapılan işlerde ne kadar kazanıldığı çok soruluyor aslında ama bunun için kesin bir şey de söylemek doğru olmaz bu size işe verdiğiniz zamana göre de biraz değişebilir. 300- 1500 arası paralar kazanılabilmektedir. Yemek konusunda eğer zengin bir bilgi birikiminiz varsa herkes yemeklerinizi beğeniyorsa sizin de yemeklerinizle bir şeyler yapmanızın zamanı gelmiştir.Yemek işi veren firmalar yeteneklerini ön plana çıkaramayan sadece ufak bir alanda sınırlı kalan hanımlara böylece fırsat sunuyor. Hem para kazandıran hem yeteneklerinizi dış dünyaya sunabileceğiniz bir iş neden olmasın ki? Özellikle günümüzde hazır gıdaların ne kadar zararlı olduklarını uzmanlar tarafından açıklanıyor. Böyle olunca ev yemekleri daha bir rağbet görmeye başladı. Kendin pişir kendin ye aslında felsefe. Ev yemeklerinde hiç bir katkı maddesi yoktur oldukça doğal el yapımı maharetli hanımlar tarafından yapılıp gerekli yerlere dağıtılmaktadır. Bu aslında diğer işler gibi istediğiniz saatte çalışmanız gereken iş değildir muhtemelen daha erken saatlerde kalkıp yemekleri pişirip öğlen zamanına yetiştirmek gerekebilir.


Ev hanımları aşçılık okulundan mezun olmanıza gerek yok belge diploma da istenmiyor tecrübe de istenmiyor belki ilk zamanlar yemekleriniz denenebilir ama siz kendinize güveniyorsanız çevreden sürekli övgüler geliyorsa yemeklerinize o zaman şüpheniz olamaz. Günlük size verilen menülerden yemek yaparak para kazanıyorsunuz. Sevdiğiniz bir işse yemek yapmak tam size göre olabilir. Malzemeler firma tarafından karşılanacak menü verilecek siz de günlük yemekleri ona göre çıkaracaksınız. Yorum alanından hemen mailinizi bırakarak yemek işi veren firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Bu işler son zamanlarda çok arttı mutlaka siz de rızkınızı çıkaracak kendinize uygun evden iş bulabileceksiniz.

48 Replies to “Evde Yemek İşi Yapmak İstiyorum Diyenler Burada mı?”

  1. EVLERE İŞ YERLERİNE SARMA SARIYORUM İZMİRDE OTURUYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR BANA MEİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİR .TEŞEKKÜRLER.

  2. merhaba bende evde yemek yapmak yada ütü oşini yapmak istiyorum ilgilenenler ararsa sevinirim ışe cok ihtiyacim var

  3. Ana okullarinda ascilik yaptim. Asciik belgem var. Yemek yapmayi ve mutfagi cok severim. Boyle bir iste calismayi cok isterim.

  4. Böyle bir fırsat verdiğiniz için teşekkürler böyle bir şey denemek isterim yemek yapmayı çok seviyorum inşallah kısmet olur bana ve benim gibi ihtiyacı olan herkes için hayırlısı. Her iki taraf için güven çok önemli

  5. Bi kızım var ve calısamıyorum evde yemek yapıp esime yardımcı olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir