Fara Sposa Gelinlik Koleksiyonu 2016

Fara Sposa gelinlik koleksiyonu senenin gelin adaylarına oldukça şık ve zarif tasarımlar sunuyor. Değerli takipçilerimiz dantelli gelinlik denilince akla gelen ilk markalardan olan Fara Sposa ,sevenlerinin karşısına yine iddialı çıkmayı başardı.
Geçen sezon balık etek modeli gelinlik tasarımlarıyla beğeni toplayan marka ,yeni sezonda etekleri daha kabarık gelinlik modelleri üzerinde durmuş görünüyor. Dantel ve sadeliğin bir arada olduğunda ne kadar şık bir görüntü ortaya çıkabileceğini gözler önüne seriyor. Her genç kızın hayali mutlu bir yuva kurmak ve hayallerinde  ki gibi bir gelinlik modelini giymektir. Ömür boyu hafızalardan silinmeyecek olan en önemli detay gelinlik modelinizdir. Düğün gününüz de eğer içinize sinen bir gelinlik modelini giyemediyseniz bu sizi bana göre bir ömür boyu üzecek ve hep içiniz de bunun üzüntüsünü içten içe yaşayacaksınız. Günümüz de bana göre gelin adayları oldukça şanslı diyebilirim. Artık dünyanın en ünlü gelinlik markalarını ülkemizde de kolaylıkla bulmanız mümkün olabiliyor. Bulamadığınız gelinlik modelini de eğer beğendiğiniz taktirde birebir aynı versiyonunu işine güvendiğiniz bir gelinlik moda evine üzerinize göre özel olarak diktirebiliyorsunuz.

fara sposa 2016 yaz gelinlik modeli
fara sposa 2016 yaz gelinlik modeli

Fara sposa 2016 ilkbahar yaz sezonun da gelin olarak gelin adayları için asil bir şıklık sergiliyor. Tasarımların da oldukça sade gelinlik modelleri ile birlikte daha farklı tasarımları da bulabilirsiniz. Bir üstte paylaştığım gelinlik modeli oldukça sade bir tasarımdan oluşuyor. Nikah gününüzde de isterseniz rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kır gelinleri için de oldukça uygun bir tasarım olan uzun sade gelinlik modeli, bel kısmın da bulunan kurdela detayı ile görsel bir şıklık kazanıyor. Sade gelinlik modellerini şık bir saç aksesuarları ile görsel olarak zenginleştirebilirsiniz.
Gelinlik modellerinde uzun etekli gelinlik tasarımlarının yanında son yılların moda gelinlik modellerinden olan kısa balon etekli gelinlik modelleri de fara sposa tarafından tasarlanmış.
Straplez model gelinlik modellerinin yanında ilginç tasarımlı uzun kol detaylarına ve farklı tasarımlı askılı gelinlik modellerine marka tarafından tasarımlarda yer verilmiş.

2016 Fara Sposa yeni gelinlik modelleri
2016 Fara Sposa yeni gelinlik modelleri

 

Nicole Spose 2016 Gelinlik Koleksiyonu İçin Tıklayınız

Örgü Paspas Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir