Farklı ayna modelleri ile odalarda estetik görünüm

Parçalı dekoratif aynalar ile odalarınız şıklık kazanabilir.
Parçalı dekoratif aynalar ile odalarınız şıklık kazanabilir.

Dekoratif ayna modelleri ile oda görünümleriniz bambaşka anlamlar kazanabilir. Genç odaları, bebek odaları, yatak odaları, antreler, yatak odaları, salonlar, mutfaklar…Kısacası evin her alanı için ferah ve aydınlık bir çözüm için her sezon ayna tasarımlarından faydalanılma yoluna gidilmektedir. Özellikle dar odalardaki boğucu havadan kurtulma aşamasında aynalardan faydalanma düşüncesi içine girilebilmektedir. Siz de ev dekorasyonum bu sene değişik bir görünümle ödüllendirilsin isteyenlerdenseniz öncelikle üst resimdeki ya da altta eklediğim resimlerdeki gibi büyüleneceğiniz görünümler adına ayna tasarım tercihinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Yeni moda dekoratif ayna modelleri 2016 seçiminiz ile odalarınız duvar dekorasyonunda farklılaşabilir.
Yeni moda dekoratif ayna modelleri 2016 seçiminiz ile odalarınız duvar dekorasyonunda farklılaşabilir.

Yeni sezonda parçalı aynalar daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Son beş senedir sık tercih edilir modeller arasına girebilmeyi başarmış dekoratif aynalar ev ortamlarında farkındalık yapmak isteyenler için anlamlı bir dokunuş olabilmektedir. Yatak odanız için seçimde bulunabileceğiniz üst resimdeki model oda tasarımlarınızda değişkenlik çağrışımı ifade edici role bürünebilmektedir. Evinizde görünüm farklılığı yakalamanız için duvarlarınızda yer açacağınız bu tarz bir ayna ile oda görünümleriniz anlamlandırılırken aynı zamanda odanın her köşesinde yansımayla meydana gelen ferahlık sizlerin içinizi ısıtacak bir oda görünümünü verecektir. Makyaj masası için tamamlayıcı bir unsur olabilecek üst resimdeki ayna modeli aynı zamanda antre dekorasyonu ya da yemek odasında da şıklığa yer açabilecek bir model olabilecektir.

Yeni sezonda gümüş çerçeveli dekoratif ayna seçiminde bulunarak odalarınızda estetik görünüm elde edebilirsiniz.
Yeni sezonda gümüş çerçeveli dekoratif ayna seçiminde bulunarak odalarınızda estetik görünüm elde edebilirsiniz.

Gümüş çerçeveli ayna modeli de eskitme tarz uygulamaları sevenler için sevimli bir örnek olabilmektedir. Genç odası ya ada banyoya daha çok yakışacak bu model nostalji fırtınası estirmek istediğiniz evinizde görünüm bütünlüğü yakalamanızda yardımcı bir unsur oalbilecektir. Oda görünümleriniz çeşitlensin değişim yakanızı bırakmasın istemez misiniz? Her gelenin sizlerin dekorasyondaki farklılığınıza bayılarak bayıp imrenerek uygulayabilecekleri ayna tasarımları lüks görünümden klasik ya da eskiyi anımsatan tarz uygulamalarına kadar çeşitlenebilmektedir. Ayna modelleri ve aynaların ev dekorasyonlarındaki yeri ile ilgili uygulamalarda kafanıza takılan hr soru için daima buradayım. Bana birkaç satır yazmanız yeterli olacaktır.

One Reply to “Farklı ayna modelleri ile odalarda estetik görünüm”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir