Farklı dekoratif objelerle oda değişiklikleri

Farklı duvar objeleri ile dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.

Dekorasyon tarzları her zaman kişiliklerin göstergesidir. Biraz içimizdeki heyecan biraz da karakter yapımız evimizin düzeninin belirleyicisidir adeta. Bu nedenle ev dekorasyonumuzda önem taşıyan dekor objelerini de bizi yansıtan modellerden yana tercihlerde bulunarak odalarımıza davet edebiliriz. Üst resimde gördüğünüz üzere eski günleri anımsatan bir evden kesit ile karşınızdayım. Dekoratif objelerle evlerimizde tarz görünümler yakalayabileceğimiz gerçeğini bu resimde görüyoruz. Geyik başı, dekoratif tablolar, heykelcikler, el dokuması kilimler gibi pek çok anıyı bir arada tutan bu salon yemek odası görünümü bir harika. Tarihimizi, kültürümüzü temsil eden bu oda adeta eski Türk filmlerinden çıkmış gibi duruyor. Sizce de öyle değil mi? Biraz nostaljik takılanlar için bence ideal seçimlerle döşenmiş bir oda. Bu tarzı sevenler için kaçırılmaz fırsat diyerek buradaki dekoratif görünüme benzer görünümler yakalayabilirsiniz diyerek diğer kareye geçiyorum.

Coğrafya anımsatıcısı objeler ile odalarınıza değişim rüzgarları katabilirsiniz.

Oda görünümlerinde dekor objesi denildiği zaman akla gelen tablolar örnekte yansıtılmış. Dünya haritasının yer aldığı tablo bunun en iyi göstergelerinden biri. Ya da onun sağında yer alan simetrik tablo da ayrı bir göz kamaştırıcılığı ifade edenler arasında. Eski zamanların bisikleti ve nostaljik bavullara ne demeli. Bazen aklımıza gelmeyecek objeler bile odalarda farklılığa yer açıyor. Sizce de öyle değil mi? Modern aydınlatmalar ve mıknatıslı dekoratif objede çağdaşlık ve geçmişe özlemi birleştiren çizgide durmayı başarabileceğiniz görünüm zenginliklerini sunmuş sizlere.

Canlı çiçeklerde ev dekorasyonumuzun bir parçası olarak baharı her daim hissettirebilir.
Bahar havası odalarda her zaman hissedilmez. Baharın kokusu kadar varlığı da ev ortamlarında hissettirilebilir. Bu gerçek ile yüzleşebilmek adına tıpkı üstteki tarz bir görünüme evet diyebilirsiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek olan oda görünümlerini sunan bahar dallarının vazolarda yer alışı ile pozitif düşünceler daima hayatınızda yer alabilecektir. Renkli şişelerin masada yer alışı ve beyazın yoğunluğu ile ferahlık tamamen odada ben burdayım diyor. Sizlerin odalarınızı güzelleştirebilmek adına yapabileceğiniz el emeği objeler de iş görecek dekoratifliği sunabilir. Dilerseniz kendi emeğiniz ile bile odalarınızı estetik konuma yükseltebilirsiniz. Bunlar haricinde bana danışmak istedikleriniz adına burada olduğumu asla unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir