Farklı desenler ile dekoratif görünümler yakalamak

Desen çeşitliliği ortama ayrı bir hava katan dekoratif seçenekler arasındadır.

Yatak odası dekorasyonunda farklı desenler ile cıvıl cıvıl bir ortam yakalamak istemez misiniz? Canlılığı elinde tutacak olan görünümler arasında bulunan fikirlerden olan yatak odası örtüsündeki çiçek desenleri yeşil tonu ile iç açıcı ortamı yatak odasına davet etmektedir. Yeşilin farklı pek çok tonu ile değişimi yakalamanıza öncü olan seçeneklerden olan yatak örtüsü modelleri ile aradığınız estetiği yakalayabilecek; farklı renkler ve ayrıntılar ile göz kamaştırıcılığı elde tutabilme ayrıcalığını yakalayabileceksiniz. Sarı yeşil ile bütünleştirici işlevselde olan siyah desenin hakim olduğu yastık tasarımında gözlerinize inanamayacağınız değişimleri yakalayabilme ayrıcalığını yakından hissedebileceksiniz.

Siyah beyaz uyumu karşısında nutkunuz tutulabilecek.

Siyah ve beyaz gibi iki zıt rengi son derece ahenkli bir şekilde kullanmak istiyor ve bunu nasıl başarabileceğinizi bilmiyorsanız beni dinleyin. Desen denildiği zaman akla gelen puantiye, halka, çiçek, damask türlerini düşünerek bunları oda dekorunuz ile bütünleyici bir yaklaşım için nasıl kullanabileceğiniz gerçeğini göz önüne almaya bakmalısınız. Resimde dikkat edeceğiniz üzere siyah ve beyazın en ahenkli tarzını ortaya koyan farklı şekillerin yer aldığı kırlent modelleri siyah köşe grubu ile son derece intizamlı bir uyum yakalamışa benziyor. Bu tarz dekorasyon genel manada farklı renklerle bütünlük elde edilmeye çalışılarak neon bir etki yakalanmaya çalışılmış üstteki görselde. Zıt renklerde olsa kullanım gerçekleştirilen pembe ve sarı tonlarındaki renklerin tercih edildiği koltuk ve puf tasarımına bayılacak, elektrik bakımından olumlu izlenim yakalayacağınız bu oda dekoratifliğini uzun süreli kullanım gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Sadece çizgiler bile odaya ayrı bir ahenk katabilir.
Koltuk takımı modelleri ile oda dekorlarınızda farklılık istiyorsanız döşeme değişimi gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. Çizgiler ve uyumlu renklerle kombin oluşturabileceğiniz odadaki etkili görünüm değişimi odaya kendiliğinden çağırabilecektir. Kırlentlerdeki çiçekler ile de canlılık sağlanarak unutamayacağınız estetik görünümlere yer açılabilecektir. Hoş görünümlerde beklenti tamamlamanızda yardımcı olacak olan desenleri resim galerimdeki kullanımlardan farklı şekillerde de uygulayabilirsiniz. Elinizdeki desenleri nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili bana danışmak istediğiniz tüm konular için sizleri burada beklediğim gerçeğini göz ardı etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir