Farklı görünümlü baharatlıklarla şık mutfaklar

Konuyu Paylaş

2017 Karaca ikili dekoratif baharat kavanozu tasarımlarında şıklık yakalamak mümkün.
2017 Karaca ikili dekoratif baharat kavanozu tasarımlarında şıklık yakalamak mümkün.

Baharatlık modelleri en yeni tasarımlar arasından gerçekleştireceğiniz seçimlerle mutfak dekorasyonlarınızda anlamlı alanlar yakalama fırsatı yakalayabilirsiniz. Çiçekli versiyonu ile beğeneceğiniz görünümler yakalamada etkili görsel sunumlar gerçekleştiren üst resimdeki model ikili en çok kullanılan baharat seçimlerinizde satın alabileceğiniz seçeneklerden olabilecektir. Dilerseniz bu tarz ikili ya da üçlü takım alarak birden fazla baharat çeşidinizde takım oluşturarak kullanım gerçekleştirebileceğiniz saklama alanları yakalama fırsatınız olabilir.

Seramik balkabağı baharat seti ile en trend şıklıklar mutfağınızda can bulabilecek.
Seramik balkabağı baharat seti ile en trend şıklıklar mutfağınızda can bulabilecek.

Seramik baharatlık tasarımları her zaman tercih edilen modeller olup şıklıkları ile özel alanlar oluşturmanıza yardımcı olabilmektedir. Farklı sebze ya da meyve imgelerinden faydalanarak elde edilen baharatlık modelleri de en beğenilenler arasında olup üstteki gibi kaşıklı versiyonları ile sık kullanımınıza sunulmaktadır. Kapaklarındaki gerçekçilik, renklerindeki canlılık ile elde etmek istediğiniz sunumu tam manası ile verebilen bu baharatlıklar sizlerin asla hayır istemiyorum diyebileceğiniz tasarımlardan değildir. Her kaliteli markanın ürünleri olabilecek tasarımlardandır.Üçlü baykuş baharat takımıyla moda çizgilerini 2017 yılında mutfağınıza taşıyabileceksiniz.
Üçlü baykuş baharat takımıyla moda çizgilerini 2017 yılında mutfağınıza taşıyabileceksiniz.

Baykuş figürü bu sene en çok kullanılan dekoratif ürünlerdendir. Üstteki gibi bir baharatlık evinizde diğer odalarda tercih ettiğiniz baykuş figürü ile bütünleştirebileceğiniz modern görünümlü baharatlıklardandır. Sizlerin beğeneceğiniz estetik tasarımlar arasında yer alan bu baharatlıklar  Hem şık hem de sade görünümlü mutfaklarda rahat kullanılabilecek modellerdendir. Mutfak dekorasyonunuzu yaparken renk bütünlüğünü de göz önüne alarak dekoratif aksesuarınızdaki renkleri seçiminizi çok da zıt olmayacak şekilde seçmeye bakmalısınız. Sizlerin ekonominizi zorlamayacak olan marka mağazalarında bu baharatlık tarzındaki ürünlerle kombin yapabileceğiniz değişik dekoratif ürünlerde vardır. Bu ürünlerle beraber gerçekleştireceğiniz seçimlerle mutfağınızdaki değişimde hareketli alan yakalama fırsatınız daim olabilecek. Renkli, enerjik ve estetik baharatlıklar ile mutfak dekorasyonunuz için sihirli bir dokunuşta bulunmaya var mısınız? Kimi modellerde standlı yerleşim alanı ile satış gerçekleştirilip mutfakta düzen yakalama işi birincil öncelik haline getirilebilmektedir. Sizlerin görüşlerinize göre ve zevkinize bırakılarak tasarlanan 2017 yılının en moda baharatlık tasarımlarına göz atma fikri için hala bekliyor musunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares