Farklı yatak odası tasarımları

Konuyu Paylaş

Beyaz farklı dizayn yapılı yatak odası model uygulaması ile yatak odalarınızdaki dekoratifliğe yer açabilirsiniz.
Beyaz farklı dizayn yapılı yatak odası model uygulaması ile yatak odalarınızdaki dekoratifliğe yer açabilirsiniz.

Farklı tasarım yatak odası dekorasyonları arasında yer alan üst resimdeki model bu sene tercihlerim arasında yer alan favori yatak odası dekorasyonu. Renklerin yatak odasındaki önemini düşününce beyazın asaleti ve ferahlığını üst resimde odada nasıl gösterdiğini daha iyi şekilde anlamış olabilirsiniz. Oda dekoratifliklerinde beğeneceğiniz görünüm zenginlikleri için değerlendireceğiniz en yeni yatak odası takımı modelleri arasında yer aslabilecek bir takım araştırmasında renk ve alan genişliğini göz önüne alarak tercihte bulunmayı denemeniz sizin için doğru bir tercih olabilecektir. Renklerin ahengi ile yatak odası dekorasyon önerileri arasındaki beyaz renkli dekorasyonda farklılık göz çarpıcı bir şekilde göze çarpmakta ve beğeneceğiniz yatak odasını yeni trend uygulamalar arasında bulabilmek adına bu tarz bir uygulama gerçekleştirmeyi deneyebileceksiniz.

Değişik yatak odası dekorasyon modeli tercihi ile bambaşka yatak odaları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Değişik yatak odası dekorasyon modeli tercihi ile bambaşka yatak odaları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyon değişiminizde yatak odası abajurlar, yatak odasında kullanacağınız tablo tercihi, tavan aydınlatmaları gibi tercihlerde oda dekoratifliğinden ödün vermeyeceğiniz görünümler yakalama fırsatından faydalanabileceksiniz. Oda dekorasyonlarınızda üst resimdeki gibi bir kadeh bir şeyler içebileceğiniz uzun ince bir masa tarzı bir dekorasyon unsuru tercih edebilir; oda görünümleriniz için farklılığa yer açıcı davranabilirsiniz. Her sene yeni trend uygulamalar ile baş döndürücülüğü elden bırakmayan bir görünüm olarak karşınıza çıkan yatak odalarında en yeni yatak odası takımları ile bütünleşecek olan şifonyerler, yatak odası halıları, abajur ya da yatak odası aksesuar tercihleri tam değişim yakalama arzunuzu hızlandırıcı tercihler arasına girebilecektir.Yatak odası tasarımlarında sadelik ile de orijinal görünümler elde edebilirsiniz.
Yatak odası tasarımlarında sadelik ile de orijinal görünümler elde edebilirsiniz.

Sade bir yatak odası dekorasyonunda da değişim yakalama arzunuza kısa zamanda cevap bulabileceksiniz. Üst resimdeki şık yatak odası takımı ile bütünleşen duvar aplik görünümündeki aydınlatma üniteleri ve şık tablo sıcaklığa davetiye çıkarmıştır. yeni bir ev alma düşüncemde benim odam böyle olmalı diye geçirdim bu dekoru gördüğüm ilk anda. Duvardaki ahşabın sıcaklığı beni etkiledi ve farklı ayardaki aydınlık sağlayıcı konumdaki üniteler ile dekorasyonda aranılanın sade bir şekilde yatak odasında yer alması tarzımı yansıtan bir tercih oldu diyebilirim. Siz de tarzım bu diyenlerdenseniz benzer bir dekor ile 2016 trendini yatak odanızda yakalayabilirsiniz..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir