Fiyonklu Bebek Örgü Modelleri

Fiyonklu Bebek Örgü Modelleri– Özellikle bebek örgülerinde bolca süs kullanmak örgüleri daha sevimli kılmakta. Bunlardan biri de fiyonklar. Bebek örgülerinde bolca kullanıldığını göreceksiniz. Bebek örgüsü yapınca nasıl süslerim diye düşünüyorsanız örneklerimize göz atabilirsiniz. Süs dışında örgü içinde kullanılan motifler de var fiyonk şekli olarak. Onları da yazı içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. İşte tam da bundan bahsetmiştim. Örgü içinde fiyonk şekli gibi şekillerle örgüyü daha canlı ve sevimli hale getirebilirsiniz. Hatta bir örnekte görmüştüm ki bu fiyonkun bağlandığı yere renkli şeritler geçirerek daha renkli bir örgü ortaya çıkarabilirsiniz.

fiyonk desenli orgu bebek yelegi
fiyonk desenli orgu bebek yelegi

Aşağıdaki örnekteki gibi yine örgüden fiyonk yaparak süslemeler yapabilirsiniz. Bebek örgülerine dediğim gibi fiyonk çok yakışıyor özellikle tabi kız bebek çocuk örgülerinde sıklıkla kullanabilirsiniz. Buradan dilerseniz derya baykal fiyonklu patik yapılışını da inceleyebilirsiniz. Bunun yanında kız bebek ve çocuklar için öreceğiniz örgülere fiyonkla birlikte inciler boncuklar çiçek motifleri de tercih edebilirsiniz.

orgu fiyonk suslemeli bebek yelegi
orgu fiyonk suslemeli bebek yelegi

Fiyonklu örneklere her bebek örgüsünde rastlayabilirsiniz. Bakın bebek önlüğünde bile örgüden fiyonk süslemesi ne kadar şık durmuş. Erkek bebeklere de bir örnek hemen yanında duruyor. Fiyonk kullanamayacaksınız belki ama erkek bebeklere çok özel süslemeler mevcut. Hayran kalacağınız diğer fiyonklu bebek örgü modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

fiyonklu orguden kiz bebek onlugu
fiyonklu orguden kiz bebek onlugu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir