Fransız spor saç örgüsü modası

fransız saç örgüsü modelleri
fransız saç örgüsü modelleri

Her sezon değişen ve trendlere giren saç kesimleri ,renkleri ve modelleri de,bizleri şaşırtıyor çünkü moda akımının hızına kimse tam anlamıyla yetişemiyor.Kendimiz yakışan en güzel modadır diyoruz.Tabi arada değişiklik yapmak kaydıyla,saçlarda örgü modasının 2016 yılının saç modeli olacağını ,daha yaz aylarında söylemiştik.Saç örgüleride kendi kategorisinde o kadar çeşitli ki,insan hangisini kullanması gerektiği konusunda oldukça kararsız kalıyor.Bulunduğumuz ocak ayı başlangıcıyla beraber ,trendlerde spor fransız örgüsü birden bire en çok kullanılan model olmayı başardı. Saç örgüsü modelleri her bayan için oldukça pratik bir modeldir. Daha önce ki yıllar da genellikle günlük olarak tercih edilen saç örgüsü modelleri günümüz de abiye saç modelleri olduğu kadar gelin saçı modellerinde de oldukça sık tercih edilen modeller arasın da yer alıyor. Rahat bir kullanım olanağı sunan örgü saç modelleri farklı model ve teknikler ile bayanların vazgeçilmezleri arasın da yer edinmeyi başararak özellikle fransız saç örgüsü trendler arasına girmeyi başarıyor.

Bu model özellikle ünlülerin spor salonlarında rahatlığı açısından tercih ettiği model olmaya başladı.Sadece spor fransız örgüsü değil,örgülü balerin topuzu ve burgulu bükülmüş saç modelide en çok kullanılanlardan olmayı başardı.

saç örgüsü modelleri
saç örgüsü modelleri

Olayı özetlersek sevgili melekler mekanı takipçilerimiz,örgülü saç modası oldukça baskın olsada ,trendleri takip edenler çok iyi biliyordur ki,2016 yılına girmemizle beraber Fransız örgüleri liste başı oldu. Uzun saçlar için oldukça ideal bir model olan fransız saç örgüsü ile farklı bir saç modeli edinerek çevrenizdekiler de saç modelinize oldukça beğeni gösterecektir.

Resimde gördüğünüz model ,spor fransız örgülü saç modeli,şu sıralar ünlüleri yakın markaj takip edenler,günlük hayatlarında ,özelliklede spor salonlarında bu modeli kullandıklarını göreceklerdir. Aşağıda ki videomuza da göz atarak fransız saç örgüsünün pratik bir şekil de yapılışını izleyebilir ve kendiniz de modeli uygulayabilirsiniz.

fransız örgü modelleri
fransız örgü modelleri

 

Gelin Saçın da Son Trendler için Tıklayınız

Modern Kısa Kesim Saç Modelleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir