Garanti Bankası İle Acil Kredi Almak Sadece 5 Dakika Anında Hızlı ve Kolay

Konuyu Paylaş

Garanti Bankası Dijital Kredi, Garanti bankası ile anında ihtiyaç kredisi, 48 ay Vadeli Çabuk Nakit kredi – Kim ne derse desin ama hayatımızın en önemli kısmını ekonomik gelişmeler oluşturuyor. Bankalar çok önemli bir misyonu üstleniyor. Zira borç alma noktasında bankalar şuan için tek çözüm yolu gibi gözüküyor. Ama biz tüketiciler olarak da krediye kolay ulaşmak istiyoruz. Ya bir defa bankanın birisinde perşembe günü kredi başvurusunda bulunmuştum. Pazartesi öğlenden sonra onay alabildim.

GARANTİ BANKASINDAN MÜŞTERİLERİNE ANINDA KREDİ

Bu resmen vatandaşa işkence. Doğal olarak da bizlerde prosedürleri olmayan bankaları tercih etmeye başladık. Banka memurlarının şunu da alın diye dayatmaları olmayan ve istediğimiz zaman krediye ulaşmak istiyoruz. Bazı bankalar müşterilerin bu yönlü isteklerini geri çevirmemek adına özel kredi kampanyaları yapmışlar. Bu bankalardan birisi de Türkiye deki en büyük özel 2. banka olan Garanti Bankasıdır. Müşterilerine 5 dakikada kredi alabilmelerine fırsat sunuyor. Bu fırsatın detaylarını da yazımızın devamında bulabilirsiniz.GARANTİ BANKASI 5 DAKİKADA KREDİ İMKANI

Paranın en zaman lazım olacağı hiç ama hiç belli olmuyor. Kredi hepimize lazım. Mühim olan para ihtiyacı olduğunda anında ulaşabilmek. Garanti bankası da bu isteğinize cevap verebilmek adına, mükemmel bir kampanya hazırlamış. Sizlerde garanti internet şubesine yada garanti cep şubesine giriş yaparak 2 dakika da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu çok kolaydır. Ardından banka tarafından ufak bir değerlendirme sürecine alınırsınız.

İstihbaratınız da herhangi bir sıkıntı yok ise onayı hemen bir iki dakika da alırsınız. Onay ile birlikte krediniz de hemen hesabınıza yatar. Sizde dilediğiniz gibi paranızı kullanabilirsiniz.


KREDİNİN ÜST LİMİTLERİ

Bu kredi kampanyası ile 75 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. kredinin limitinin yüksek olması bir çok kişi için çok büyük bir avantaj niteliğinde olacaktır. Yalnız burada bilmeniz gereken bir husus var. 25 bin liraya kadar krediyi tüm müşteriler alabilir ve başvurularını online olacak şekilde gerçekleştirebilirler. Maaş müşterileri ise çok daha yüksek limitlerdeki kredi başvurularını yaparak anında alabilirler. Maaş müşterileri hiç bir şekilde bankaya gitmek durumunda kalmazlar. Diğer müşteriler 25 bin liranın üstü için bankaya uğramak durumundadırlar.

KREDİNİN VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredinin en kısa vadesi 3 aydır. En uzun yararlanabileceğiniz vade sayısı ise 48 aydır. Bu süre 4 yıla tekabül etmektedir. Sizlerde aylık ödeme gücünüze göre kredi vadenizi seçebilirsiniz. Peki kredi için faiz oranı % kaç ve nasıl belirleniyor. En düşük faiz oranı %1,24 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,59 olarak belirlenmiş. Bu belirleme yapılırken de kredinin tutarı ve vadesi dikkate alınarak belirleniyor. Yalnız faiz oranları zamanın şartlarına göre düşebildiği gibi arta da biliyor. Mesela bir ay önce en düşük faiz oranı %1,14 idi.

Kredi üzerinde garanti bankası yetkili olduğundan, piyasa şartlarına bağlı olarak faiz oranlarında ve kredi limitinde değişikliğe gidebilir. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırmanız gerekecek. Birde kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Bence bu konuyu daha iyi anlamak adına örnek ödeme planlarını inceleyelim.

75 BİN LİRA DİJİTAL KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Garanti bankası maaş müşterisisiniz. Maaşınız da hiçte fena değil. Haliyle bankaya gitmeden 75 bin lira kredi almak istiyorsunuz. geri ödeme noktasında ise taksitlerde zorluk yaşamamak adına 48 ay vadeyi planlıyorsunuz. Garanti bankası bu şartlarda sizlere %1,24 faiz oranı sunuyor. Tabi Melekler ekibi olarak, sizler için çeşitli hesaplamalar yaptık. Bu hesaplamalara göre her ay ödemeniz gerekecek kredi taksit borcunuz 2.197,49 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 375 lira olacaktır.

Ortalama sigorta tutarı 1.143,75 TL olacaktır. Peki yıllık maliyet oranı kaç? Bu kredi ile %19,7409 yıllık maliyet oranına kavuşabiliyorsunuz. Kredinin toplam maliyeti ise 105.872,97 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares